Як написати відгук про книгу. Як скласти і прочитати.

Іноді нам потрібно написати відгук про книзі. Особливо часто це доводиться робити школярам та їх батькам, однак іншим також не завадить знати, як скласти відгук , якщо доведеться рекомендувати щось з прочитаного своїм знайомим.
Інструкція
1
Найлегше писати відгук про книзі, дотримуючись певних пунктам. У першому пункті слід коротко розповісти сюжет твору - чим книга починається, що в ній відбувається по ходу дії, і чим вона закінчується.
2
Далі напишіть, яким вам здався сюжет прочитаної книги - цікавим, захоплюючим або, навпаки, нудним і незапомінающімся.
3
Розкажіть про героїв твору - хто з них вам особливо сподобався, хто не сподобався, і чому. Не потрібно описувати всіх героїв, яких у великих творах може бути дуже багато. Напишіть про найголовніші, а також про тих, хто справив на вас найяскравіше враження. 2-3 героїв цілком достатньо для відгук а про книзі.
4
Згадайте, які події, опису, сюжетні повороти в книзі здалися вам незвичайними. Опишіть, чим саме вони справили на вас враження.
5
Наступне, про що варто написати в відгук е - яка основна думка прочитаної книги, її головна тема. Буває, що на це питання відповісти не так вже й легко. Приміром, описуючи твір Л.Толстого «Війна і мир», хлопчики зазвичай відповідають, що воно про війну, а дівчатка - що про кохання. Але це нормально. В хорошому творі зазвичай кілька тем. Пишіть про ту, яка здалося головній саме вам.
6
Розкажіть, що з прочитаного в книзі змусило вас замислитися. Якщо після прочитання книги у вас з'явилися якісь думки, пов'язані з прочитаним, також додайте їх у свій відгук .
7
Останнє, про що варто сказати - навіщо, на вашу думку, письменник написав цю книгу, що він хотів донести до своїх читачів. Напишіть також, чи згодні ви з думкою автора, або, на вашу думку, він у чомусь помиляється.
Корисна порада
Ведіть читацький щоденник по ходу прочитання книги. Потім вам буде легше писати відгук.