Як зробити банер.

Зовсім необов'язково купувати дорогі графічні редактори або звертатися до фахівців, якщо вам необхідно створити власний баннер . Цілком достатньо найпростіших безкоштовних графічних редакторів, наприклад, MS Paint.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з встановленим графічним редактором Paint
Інструкція
1
Відкрийте графічний редактор Paint на вашому комп'ютері. Форматуйте розмір робочого простору так, щоб він був ідентичний розміру вашого баннер а (для цього в розділі Image виберіть рядок Attribute і задайте ширину 468, а висоту 60 пікселів).
2
Створіть фон вашого баннер а. Виберіть інструмент «Заливка» і колір заливки в меню.
3
Додайте картинку до вашого баннер у. Ви можете вибрати збережений на вашому комп'ютері малюнок або знайти новий в інтернеті, вставивши його допомогою буфера обмена.Откорректіруйте розмір малюнка. Ви можете розтягнути його під розмір баннер а (468 на 60), на пів- баннер а (234 на 60) або на чверть (117 на 60).
4
Скопіюйте та вставте малюнок у ваш баннер . Клікніть на малюнок лівою кнопкою миші і перетягніть малюнок в бажану область баннер а.
5
Додайте до вашого баннер у тест. Використовуйте для цього інструмент «Text» на панелі інструментів Paint. Корегуйте розташування тексту лівої кнопкою миші утримуючи текстове поле і пересуваючи його по баннер у.
6
Після цього збережіть малюнок на вашому комп'ютері. Банер готовий.