Як зробити ведмедя.

Ведмідь - найкращий подарунок людям різного віку. А якщо це Міша, якого ви зробили самі, то цей подарунок стає удвічі особливим. Створення ведмедя - досить трудомісткий процес, тому розраховуйте свій час, щоб не закінчувати роботу в поспіху і повністю віддатися заняттю.
Вам знадобиться
  • - тканина
  • - ватяні кульки
  • - гудзики
  • - нитки
  • - маркер
  • - голка
  • - ножиці
Інструкція
1
Виберете зразок ведмедя , якого ви хотіли б зробити. Ідеальний варіант можете пошукати в інтернеті або в місцевих магазинах подарунків, розташованих неподалік від будинку.
2
Подумки розділіть ведмедя на основні частини - голова, груди, кінцівки. Почніть вирізати частини ведмедя . Переконайтеся, що однакові частини (наприклад, лапки) ідентичні.
3
Сшейте частини тіла ведмедя разом. Залиште невеликі отвори для того, щоб набити іграшку.
Бурий ведмідь є найбільшим хижаком, що живе на Уралі: його вага може перевищувати 600 кг. Передні лапи - це потужний інструмент атаки, оснащений кігтями. Одним ударом лапи бурий ведмідь легко перебиває хребет лосю, вириває йому ребра і ламає кістки черепа. Результат зустрічі ведмедя з людиною, здебільшого, буде залежати від грамотних дій останнього.

Необхідно строго дотримувати дистанцію

Згідно зі статистикою, ведмідь нападе на людину, в основному, під час несподіваної зустрічі. Саме тому потрібно заздалегідь попереджати хижака про свою появу - шуміти, кричати, співати пісні, голосно розмовляти. Якщо ж зустріч з хижаком сталася, то необхідно строго дотримувати дистанцію: у ведмедя має бути свій особистий простір. Дотримуючись дистанції, потрібно знати, що у кожного ведмедя є і свої стежки. Не можна опинятися і на шляху у цього звіра. Ні в якому разі не можна перекривати і шлях його відступу, в іншому випадку хижакові нічого не залишиться, окрім як оборонятися нападом на людину.

Не можна тікати від ведмедя

Якщо відбулася зустріч з ведмедем, то ні в якому разі не можна втікати . Не треба й панікувати, необхідно зберігати спокій. Якщо людина почне тікати від ведмедя, то той подумає, що його треба наздогнати, і поспішить це зробити. Ведмеді дуже добре бігають, розвиваючи швидкість до 70 км/ч. Не можна тікати від хижака і вплав. Існує ризик того, що ведмідь кинеться за людиною в воду. Не рекомендується довго і пильно дивитися ведмедю в очі. Слід почати повільно відступати, але не перебувати на єдиною стежці відступу самого ведмедя. Якщо рух людини почне провокувати звіра на наближення, то слід завмерти, сказавши хижакові на мові тіла наступне: «Я не боюся тебе і можу напасти у відповідь!». Якщо хижак і в цьому випадку не йде, то можна спробувати відлякати його, трясучи казанками, вистрілюючи з ракетниці в повітря, і т.д. Справа в тому, що деякі ведмеді полохливі, і подібні жести змушують їх відступати. Але не всіх!

Слід відвернути ведмедя

Якщо не вдається налякати ведмедя, і він підступає все ближче, намагаючись понюхати людини, то потрібно акуратно зняти з себе похідний рюкзак, поставивши його перед собою. Можна зняти верхній одяг і покласти її перед собою. В цьому випадку з'являється шанс того, що хижак зацікавиться саме речами людини, а не їм самим. Якщо це не допомагає, і ведмідь готується до нападу (гарчить, риє лапою землю, робить короткі випади вперед), то необхідно хапатися за рушницю (якщо воно є) і стріляти в повітря. Можна скористатися і наявними петардами, створюючи яскраве шумове шоу. Ведмеді бояться подібної суєти.

Зустріч з ведмедицею і її потомством небезпечна для життя!

Дуже небезпечно перебувати між ведмежатами і їх матір'ю: напад ведмедиці буде неминучим. Справа в тому, що самка в цей час дуже агресивна, оскільки їй доводиться оберігати свій виводок. Оскільки напад в цьому випадку буде неминучим, то потрібно відбиватися, як вийде: використовувати підручні засоби (якщо немає стрілецької зброї). Слід запам'ятати, що слабким місцем ведмедів є їх ніс і очі. Якщо є рушниця, то необхідно вистрілити спочатку в повітря щоб відлякати хижака, а якщо це не допоможе - стріляти на ураження!

Хто попереджений - той озброєний!

Щоб зустріч з ведмедем була життєво небезпечною, необхідно відправлятися в тайгові лісу, маючи за спиною карабін, мисливську рушницю та інше офіційно зареєстроване стрілецьку зброю. Потрібно пам'ятати, що не варто відразу ж стріляти в звіра і вбивати його. По можливості, необхідно зробити все, щоб понести мінімальні втрати і витрати. Про це вже було написано вище. Якщо загроза для життя дійсно існує, то необхідно стріляти в звіра.