Як зробити сову.

Іграшка, зроблена своїми руками - завжди несподіваний і приємний подарунок. До того ж автора частенько може переповнювати гордість від того, що для створення нової корисної іграшки він використовував виключно старі, призначені на викид речі. Наприклад, компакт-диски.
Вам знадобиться
  • Старі компакт-диски
  • Палка
  • Фольга
  • Клей
  • Ножницы
  • Цветная папір
  • Маркер
Інструкція
1
Наріжте бахрому по краях чотирьох компакт-дисків. Совине оперення готово.
2
Візьміть новий диск, з якого виріжте дзьобик, вушка і бровки.
3
Візьміть два диска «з пір'ям» і зробіть з них голову. Для цього склейте їх, наклавши один край на інший. Наклейте по центру кружечки з жовтого паперу - вічка. І намалюйте маркером зіниці.
Дев'ять непотрібних комп'ютерних дисків швидко перетворяться в чарівну сову. Таку саморобку можна залишити собі або подарувати близькій людині. Процес захоплюючий. Після першої вдалої роботи ви напевно захочете зробити другу.

Підготовка необхідного

Покладіть все, що потрібно біля себе. Коли все необхідне під рукою, справа йде на лад швидше. Ось що вам знадобиться: - 8 світлих і один темний диск; - ножиці з м'якими отворами для пальців; - клей «Момент»; - кулькова ручка синього кольору; - жовтий і чорний картон.

Процес виготовлення голови

Візьміть 2 диска світлого кольору. Вони повинні бути сріблястими з обох сторін. З картинкою, написами не підійдуть. Ножицями зробіть «бахрому» по краях цих дисків глибиною 1 см. Процес цей не з легких. Щоб не натерти пальці, ви можете надіти на них тканинні рукавички. Виручать і ножиці, в яких є м'які отвори для пальцев.После того як ви зробили бахрому на обох дисках, поки відкладіть їх в сторону. Візьміть жовтий картон. Виріжте з нього 2 однакових кола. Це очі сови. Вони повинні бути такого розміру, щоб закрити отвір в диску і ще орел навколо нього. З чорного картону виріжте круглі зіниці. Природно, вони менше глаз.Пріклейте зіниці посередині або ближче до країв жовтих очниць. Від цього залежить, який вираз мордочки буде у сови, зробленої з дисків. Покладіть один підготовлений диск на інший трохи внахлест, зайшовши на другий на 2-2,5 см. Візьміть третій світлий диск. Теж ножицями зробіть бахрому по всій його окружності. Це голова. Покладіть на неї два диска з великими очима так, щоб він висовувався з-під них зверху і знизу.

Темний диск

Тепер візьміть темний або кольоровий диск. Намалюйте на ньому у формі краплі дзьоб сови. Його приклейте на нижню частину голови вістрям вниз. Маленькі трикутні вушка, брови птахи теж виріжте і приклейте на свої места.Нарісуйте на тому ж диску лапки сови. Нагорі вони напівкруглі. Внизу на них є 3 гостроносих пальця. Із залишків диска виріжте 2 овальних крила. Ножицями зробіть по краях бахрому. Вони знадобляться пізніше.

Як зібрати всі деталі

Доведеться ще трохи попрацювати ножицями. Візьміть 5 світлих дисків. Краї двох з них ображати в вигляді бахроми повністю. На двох наступних зробіть бахрому на половині кола. Останній п'ятий оформите бахромою тільки на четверть.Его покладіть посередині, розрізами вниз. Праворуч зверху розмістіть той, у якого краю підрізані тільки на половині. Бахрома дивиться строго вправо. Вліво направлена бахрома третього, також оформленого диска. Він заходить на другий на 1 см. Щодо першого, ці обидва диска розташовані сімметрічно.Также симетрично приклейте 2 залишилися диска, поклавши їх краї на середину двох попередніх. Друг на одного вони заходять на 3 см. Зверху посередині приклейте голову, з боків - крила, внизу - лапки. Сова з дисків готова.