Як пов'язати пальто. пов'язати дитяче пальто.

В прохолодний літній день іноді хочеться що-небудь на себе накинути. Для плащів і курток начебто не сезон, а ось в'язане м'яке пальто і зігріє і не зіпсує літнього настрою.
Вам знадобиться
  • 800 г мохеру
  • кругові спиці №2,5
Інструкція
1
Пальто починайте в'язати від коміра. Зробіть розрахунок гумки і наберіть на складені разом кругові спиці потрібну кількість петель. До розрахунку додайте ще 8-10 петель на застібку. Вийміть одну спицю, розправте петлі, щоб вони ніде не перекручувалися, і починайте в'язати гумку 1х1. Краю застібки позначте вузликами нитки іншого кольору. Ці петлі весь час в'яжіть лицьовими. Пров'яжіть гумкою 10-12см, залежно від висоти коміра.
2
Розділіть кількість петель на 6. Розподіліть їх так: петлі на застібку +1/6 на половину полички, 1/6 на рукав, 2/6 на спинку, 1/6 на рукав, 1/6 + петлі на застібку - на поличку. Лінії реглана відзначте ниткою іншого кольору. При переході від коміра до основної частини в'язання на одній з поличок зробіть петлю. Для цього закрийте посередині ряду 3 або 4 петлі, в залежності від розміру гудзиків, а в наступному ряду наберіть стільки ж повітряних петель.
3
Поличку, спинку і рукава в'яжіть по колу. Зв'яжіть перший ряд гумки: 8 лицьових петель, 4 виворітних. Починайте додавати реглан. Довяжіте першу половину полички до передостанньої петлі, пров'яжіть останню петлю виворітного і зробіть накид. Рукав починайте з двох лицьових, після них зробіть накид, наступну петлю пров'яжіть виворітного. Таким чином додайте петлі по всіх лініях реглана. Петлі на реглан додають в кожному особовому ряду. Виворітні ряди в'яжіть по малюнку, не додаючи петель. Накид попереднього ряду пров'язуйте виворітного петлей.Довязав до лінії пройми, зніміть рукава на додаткову нитку, а поличку і спинку в'яжіть гумкою до талії.
4
Від пояса починайте додавати петлі. Робіть це по виворітні смугах. По кожній виворітного смузі додайте 1 петлю, зробивши зворотний накид. Виворітний ряд пров'яжіть по малюнку, пров'язуючи накиди виворітними петлями. Наступний ряд в'яжіть вже гумкою 8х5. Чергову прибавку зробіть через 10 рядів точно таким же чином. Так додавайте петлі до лінії низу. Закрийте петлі.
5
Переходьте до в'язання рукавів. Якщо ви хочете зробити рукав без шва, в'яжіть його по колу В'яжіть рукав, не зменшуючи петель, до зап'ястя. На зап'ясті можна кілька збавити петлі, щоб рукав краще облягав. Манжети зв'яжіть гумкою 1х1.
6
Для пояса наберіть на спиці 20 петель і в'яжіть його подвійний гумкою - 1 петлю в'яжемо лицьовій, 1 знімаємо непровязанной, нитка позаду петлі. У наступному ряду пров'язуємо лицьовою зняті петлі, знімаємо - виворітну попереднього ряду.
Зверніть увагу
Якщо ви в'яжете з мохеру - не затягуйте петлі. Вони повинні бути більш вільними, ніж при в'язанні з інших видів пряжі. Якщо петлі занадто стягнуті - мохер буде менш пухнастим і швидко зваляється. Гумка повинна бути більш щільною, ніж інша в'язка. Петлі в'яжіть трохи тугіше, ніж решта полотно.Рассчітайте, через яку відстань ви будете робити петлі, і намагайтеся, щоб кількість рядів між ними було однаковим.
Корисна порада
Якщо по закінченні коміра у вас не виходить цілого кількості петель на гумку 8х4, нічого страшного. Закінчите ряд гумки на деталі так, як він закінчується, а на наступній деталі починайте гумку знову. Петлі на деталях будуть додаватися при вивязивніі реглана. Речі з мохеру не можна відпарювати.