Як вибрати очищувач повітря.

Очищувач повітря може допомогти зменшити вміст пилу в повітрі і значно знизити кількість алергенів, які оточують вас і вашу сім'ю всюди. Існують моделі з ароматизаторами і увлажнителями, тому розібратися в розмаїтті очисників повітря може бути вельми нескладно. Сподіваюся кілька порад допоможуть вибрати той очищувач, який потрібен саме вам.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет для дослідження
Інструкція
1
Перед купівлею очищувача повітря для початку визначитеся який тип очищувача вам потрібен. Два найпоширеніших: фільтруючий, іонізаційні. Очисники-фільтри - свого роду «пастка» для бруду, а іонізатори заряджають частинки пилу і таким чином збирають її.
2
З'ясуйте які додаткові функції потрібні вашому очищувачу повітря. Наприклад, ліквідація запахів. Більшість очищувачів повітря мають функцію видалення неприємних запахів, завдяки вугільним фільтрам.
3
Виберіть той розмір очищувача повітря, який вам до душі. Залежно від розмірів змінюються розміри площі, на якій використання очищувача буде ефективним.
4
Уточніть рівень шуму, які видають приглянувшиеся вам моделі. Якщо ви плануєте використовувати очищувач повітря постійно, то сторонні гучні звуки явно не приведуть вас у захват.
5
Дізнайтеся про енергоспоживанні повітряочищувача. Виробники активно розробляють енергозберігаючі моделі. Краще упевнитися, що ваша - саме така.
6
Як тільки ви визначилися з моделлю - порівняйте ціни на ваш воздухоочиститель в якомога більшій кількості магазинів. Виберете той варіант, який найбільшою мірою підходить вам. Але не забудьте з'ясувати умови гарантійного обслуговування і комплектацію моделі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HkQDTkyb6Y4