Як закрити аську.

Багато користувачів звикли закривати додатки, натискаючи на хрестик, розташований у правому верхньому куті його активного вікна. Однак цей спосіб не підійде для закриття такої програми, як ICQ.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет, ICQ-клієнт.
Інструкція
1
Більшість користувачів щоб закрити аську , натискають на хрестик, який знаходиться в правому кутку відкритої програми. Відзначимо, що подібні дії не забезпечують повної зупинки роботи програми, а тільки прибирають її вікно з робочого столу. Якщо ви бажаєте повністю закрити аську , ви можете скористатися наступними способами.
2
В відкритому вікні програми клікніть по кнопці «Меню». У самому низу відкрився списку ви побачите опцію «Вихід», натиснувши на яку, ви зупините роботу аськи на вашому комп'ютері. Трохи вище даної опції є можливість виходу з поточної облікової записи. Натиснувши на цю кнопку, ви вийдете зі свого аккаунта, проте сама програма буде працювати на комп'ютері. Також повний вихід з ICQ можна виконати, клікнувши правою кнопкою мишки по значку програми на панелі завдань. У меню, клікніть по опції «Вихід», після цього робота ICQ буде перервана.
3
Нерідко роботу ICQ доводиться завершувати примусово. Щоб виконати подібну дію, натисніть клавіші Ctrl + Alt + Delete. Відкриється диспетчер задач. Клікніть по вкладці додатки і виділіть значок ICQ. Натисніть на кнопку «Зняти задачу». Таким чином, робота програми буде припинено. ?