Як згадати пароль до пошти. Забула пароль від електронної пошти.

Часто багато користувачів інтернету забувають паролі від електронної пошти. Проблема могла б здатися досить масштабною, якби не корисна функція поштовика, що дозволяє з легкістю відновити доступ користувача до його поштової скриньки.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Якщо ви забули пароль від своєї електронної поштової скриньки, не слід намагатися підібрати його численним вводом можливих кодів. Деякі пошукові сервіси можуть сприйняти ваші дії, як спробу злому поштової скриньки. Сьогодні існує куди більш простий варіант відновлення втраченого пароля від пошти.
2
Зверніть увагу на форму входу в інтерфейс поштового ящика. Тут ви побачите посилання «Забули пароль », «Згадати пароль » або ж «Відновити пароль » - у кожного поштовика посилання може виглядати по-різному , але сенс від цього залишається незмінним. Клікніть на дану посилання і дочекайтеся переадресації на сторінку відновлення доступу до пошті.
3
Опинившись на сторінці відновлення пароля, введіть в передбачене поле адресу електронної пошти, доступ до якої був загублений. Тут же вам запропонують вписати відповідь на секретне питання. Як відповідь є та фраза, яку ви задавали при реєстрації поштової скриньки. Після того, як ви введете відповідь у відповідне поле, натисніть кнопку «Далі». Пароль від облікового запису буде скинутий і сервіс надасть вам новий код доступу. Увійшовши в поштову скриньку, використовуючи новий пароль , зайдіть в настройки аккаунта і задайте новий код доступу до вашого профілю.