Як замінити обличчя у фотошопі. Як замінити одну особу на інше фотошоп.

Замінити особа в фотошопі не дуже складно, але потім така фотографія може стати основою для багатьох різноманітних робіт.
Вам знадобиться
  • програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте в фотошопі обидві фотографії, з якими хочете працювати. Бажано щоб особи, з якими ви працювали якомога менше відрізнялися один від одного по ракурсі, освітленості, колірному колориту. Збільште потрібний вас фрагмент за допомогою інструменту Zoom Tool. Потрібно вирізати то особа , на яке ви хочете зробити заміну. Перейдіть в режим Quick Mask (внизу на панелі інструментів під іконками квітів значок ліворуч). Візьміть кисть і зафарбуйте потрібне особа . Псотарайтесь зробити це якомога більш точно, якщо потрібно то міняйте діаметр кисті. Фарбування відбуватиметься напівпрозорим червоним, що було видно, що саме закрашивается. Якщо ви зафарбували щось зайве, то, не виходячи з режиму Quick Mask, поміняйте кольору з чорного на білий і внесіть виправлення. Міняти кольору і таким чином зафарбовувати-виправляти можна багато разів.
2
Вийдіть з режиму Quick Mask (внизу на панелі інструментів під іконками квітів значок праворуч). У вас буде виділена вся фотографія, крім особи. Інвертуйте виділення Select - Inverse. Скопіюйте особа на новий шар: клікніть правою кнопкою миші всередині виділеної області, з випадаючого меню виберіть Layer via Copy. В палите Layers клікніть правою кнопкою миші по шару з особа м і з випадаючого меню виберіть Duplicate Layer. У діалоговому вікні виберіть зі списку потрібний нам файл. Натисніть ОК.
3
Виберіть інструмент Move Tool і пересуньте їм щойно вставлене особа туди, де воно має бути. Можна його повернути за допомогою команди Edit - Transform - Rotate.
4
Якщо кольору на основний фотографії та на доданому обличчі трохи відрізняються, то активуйте шар з особа м і скористайтеся командою Image - Adjustments - Match Color. У діалоговому вікні в Source виберіть назву документа, з яким зараз працюєте, Layer - шар, з якого хочете взяти кольору. Натисніть ОК.