Як створити папку, файл.

Ви ступили на шлях освоєння комп'ютера і бажаєте знати, що таке ці файли , папки і навіщо вони потрібні. Постараємося в короткому огляді розібратися в цих поняттях і навчитися їх створювати.
Інструкція
1
Вся інформація на комп'ютері зберігається в файлах (яка має певну назву область диска або іншого носія інформації). Вони, в свою чергу, розміщуються в каталогах і підкаталогах (папках). Файли створюються програмами (при установці) або вами (при виконанні якої-небудь роботи). Встановлені програми самі організують структуру, «розкладаючи» файли по каталогам. Ви ж, коли виконали якусь роботу, повинні самостійно розпорядитися створеним файлом (дати йому ім'я, розмістити на диску і т.д.). Для створення файлів існує безліч прикладних програм. Навіть якщо у вас ще не встановлений пакет Microsoft Office, можна легко, використовуючи вбудовані в операційну систему стандартні додатки, створювати текстові файли , картинки, редагувати фото і пр. Порядок дії: відкриваєте програму, створюєте файл. Тепер його треба зберегти. В меню «файл» вибираєте пункт «зберегти» або «зберегти як». У вікні, даєте ім'я файлу. Назву можна вибрати будь-яке, але постарайтеся зробити так, щоб згодом його можна було легко знайти (відобразіть сенс створеного). При найменуванні можна користуватися як латиницею, так і кирилицею - що вам більше до душі. Якщо ви з англійським «дружите», зупиніть свій вибір на латиниці - це дуже допоможе при відновленні втраченої інформації.
2
Далі потрібно цей файл десь розмістити. Можна, звичайно, і на робочий стіл або просто на диск C, але у що це перетвориться після декількох тижнів роботи? Ви самі не зможете знайти того, що вже створили (назва забулося, час не пам'ятаю - де шукати?). Саме тому потрібно все акуратно розкласти по папках. Зробити це можна прямо при збереженні файлу, вказавши шлях. Якщо така папка не існує, вона буде створена автоматіческі.Прі установці Windows автоматично формується папка «Documents and Settings», в ній - «Мої документи». Вона створена для зручності роботи, за замовчуванням пропонується створювати в ній каталоги і зберігати свої документи. Виникли питання? Для цього є інтернет.
3
Створити папку (каталог), файл легко можна в Провіднику - інструменті Windows. Для цього треба натиснути правою кнопкою миші на чистому полі в тому каталозі, де ви хочете створити папку, вибрати пункт «створити», далі - «папку» (або файл будь-якого типу , наприклад «точковий малюнок"). Після введення назви, папка або файл будуть створені. Відкривши новостворений файл, ви потрапите в прикладну програму, відповідну типу створеного файлу, де зможете його відредагувати. Так у нашому прикладі для редагування відкриється програма Paint, в якій ви і зробите потрібний малюнок.
4
Крім Провідника для операцій з файлами існує велика кількість спеціальних програм - «файлових менеджерів». Вони розроблені для різних операційних систем (DOS, Windows, Lotus і пр.). Для них вірно все те, про що говорилося вище - тобто для створення можна використовувати контекстне меню (по правій кнопці миші). Крім того є можливість створювати каталоги (папки) клавішею F7. Знайшовши те місце, де ви хочете створити новий каталог, натискайте функціональну клавішу F7, задавайте ім'я нового каталогу і тисніть OK. Папка тут же буде створена. Дуже зручно таким чином створювати каталоги, що мають ідентичні назви. Якщо вони відрізняються незначно (наприклад, номером), то потрібно встати на вже створену папку, за замовчуванням буде запропоновано ту ж назву, поміняєте номер, і все.