Як зробити паливо. Як зробити дизельне паливо з сої в домашніх умовах.

Є цілком необтяжливий спосіб виробництва дизельного палива в домашніх умовах, і на його реалізацію достатньо буде ваших пізнань зі шкільного курсу хімії.
Вам знадобиться
  • Прилад, що працює на дизельному паливі
  • Використане рослинне масло
  • Метанол
  • Щелочь
  • Алкоголь
  • Дистиллированная вода
  • Пипетка
  • Звичайна вода з-під крана
Інструкція
1
Відфільтруйте ваше рослинне масло. Для цього можете використовувати фільтр для масла або просто витягнути все пригорілим залишки їжі виделкою.
2
Очистіть ваше масло, розігрів його хоча б до 450 градусів. Як тільки вода з масла підніметься на поверхню - видаліть її.
3
Виконайте тетрірованіе, щоб визначити кількість лугу, необхідне для створення палива. Для цього для початку змішайте один грам лугу з один літром дистильованої води. Як тільки луг повністю розчинитися у воді, відставте воду в сторону. В окремому контейнері змішайте 10 мл алкоголю з 1 мл олії. Додайте розчин луг в суміш масла і алкоголю. Щоразу додавайте по одному мл лужного розчину. Постійно виконуйте тестування рівня PH. Ідеальний рівень PH - між 8 і 9. Лакмусовий папірець змінить колір на рожевий, коли ви досягнете правильного балансу.
4
Вирахуйте необхідну кількість лугу. Більшість виробників домашнього палива стверджують, що на літр олії йде зазвичай 6-7 грам лугу.
5
Використовуючи блендер змішайте луг з метанолом. Пам'ятайте, що дана реакція може бути токсичною, тому не забувайте про захисному одязі та окулярах.
6
Додайте літр рослинної олії. Візьміть до уваги ваші попередні обчислення, щодо необхідної кількості лугу. Змішуйте не більше 15-20 хвилин. Якщо в маслі залишилося занадто багато води, то утворюється «мильний» шар. Його буде дуже складно прибрати.
7
Приготуйте метоксид натрію, змішавши луг з метанолом. Підігрійте рослинне масло до температури в 150 градусів і змішайте з метоксид натрію. Перемішуйте отриману субстанцію хоча б протягом 30 хвилин. Потім відставте її відстоятися на 8 годин.
8
Ваше паливо майже готово. Його тільки треба відмити від мильних опадів. Найпростіший спосіб це зробити - омити поверхню палива звичайною водою. Вода розріджуючи гліцеринові частинки і розчиниться в паливі. Після цього відставте його ще на 12 годин - тоді зайва вода висохне. Щоб переконатися в повному випаровуванні води можна підігрівати паливо на протязі 20 хвилин. Як тільки ви упевнитеся, що зайвої води в паливі немає - можна заправлятися.
З приходом зимових холодів власники дизельних автомобілів, як ніхто інший, дуже гостро відчувають на собі якість реалізованого в роздрібній мережі дизельного палива (солярки). Коли температура навколишнього повітря за одну ніч опуститься нижче +5 градусів, а в баку ще залишилася річна солярка, то вже може виникнути проблема ранкового запуску дизельного двигуна.
Вам знадобиться
  • депрессорная-диспергирующую присадку.
Інструкція
1
Одним з методів подолання сформованої ситуації - додавання в паливо депрессорная-диспергирующих присадок, з метою зробити солярку з "літньої" - "зимову", яка не втрачає своїх властивостей і при температурі навколишнього повітря мінус 15 градусів морозу.
2
У багатьох торгуючих організаціях можна познайомитися з матеріалами рекламного характеру, пов'язаними з присадками, які, при додаванні в паливо, роблять літню солярку - зимової. У рекомендаціях йдеться, що присадки можна додавати при температурі, аж до + 5 градусів. Але таке твердження, м'яко кажучи, вводить автовласників в оману.
3
Тому що додавати хімічну присадку можна тільки в прозоре дизельне паливо, а в помутнілої, в якому вже почався процес кристалізації парафіну, ні в якому разі не можна. Подібна дія призведе абсолютно до зворотного ефекту. Кристали парафіну осядуть на дно паливного бака, в районі топлівозаборніка, і парафін так заб'є паливопровід і фільтр тонкого очищення, що власнику не залишиться нічого іншого, крім переміщення машини в теплий гараж на період до декількох годин.
Зверніть увагу
І ще одна особливість зазначених присадок: їх можна додавати тільки в бак, який не містить води. Тому підготуватися до зими треба заздалегідь, і пізньої осені обов'язково злити кондесат з паливного бака.