Як зробити нігті.

Іноді необхідність виглядати на всі сто встає перед нами, коли ми до цього абсолютно не готові. І якщо макіяж, зачіску і наряд можна спорудити досить швидко, то виростити нігті за кілька годин не вдасться. Проте зробити руки красивими до майбутнього свята все-таки можна. Допоможуть накладні нігті .
Інструкція
1
Якщо ви плануєте позбавитися від нігтів відразу ж після заходу, краще використовувати накладні нігті , на поверхню яких заздалегідь нанесений клей. Вони швидко і просто прикріплюються до нігтя і тримаються декілька годин. Накладні нігті , які потрібно приклеювати за допомогою спеціального клею, можуть прослужити кілька тижнів. Однак щоб наклеїти їх, доведеться докласти більше зусиль.
2
Купуючи накладні нігті , звертайте увагу на їх форму. Вони бувають класичні (злегка зігнуті), плоскі і з яскраво вираженим вигином. Вибирайте, орієнтуючись на форму ваших натуральних нігтів.
3
Перед тим, як приклеїти накладні, обробіть свої натуральні нігті : видаліть з них старий лак, укоротите і відшліфуйте, видаліть задирки і кутикули.
4
Тепер обробіть накладні нігті , надайте їм бажану форму. Якщо вони занадто довгі, укоротите їх. Пам'ятайте, що чим довша накладні нігті , тим вони менш довговічні.
5
Для кожного пальця підберіть накладної ніготь, відповідний за розміром.
6
Візьміть накладної ніготь, нанесіть в його центр краплю клею і розподіліть по всій поверхні нігтьової пластини. Після цього щільно притисніть його до натурального нігтя і потримайте кілька секунд, щоб клей краще схопився. Проробіть цю процедуру з усіма нігтями.
7
Тепер остаточно відкоригуйте форму нігтів пилочкою, видаліть надлишки клею, якщо вони є, і покрийте нігті лаком.
8
Коли ви захочете зняти штучні нігті , потрібно капнути рідиною для зняття лаку під пластину і акуратно потягнути. Якщо ви відчуєте, що ніготь не піддається, просто нанесіть більше рідини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2-Ubyxrh0w8
Зверніть увагу
Довго носити штучні нігті не рекомендується. Через 3 тижні їх краще знімати і давати відпочинок натуральним нігтям.
Корисна порада
Пам'ятайте, що якщо на руках штучні нігті, посуд потрібно мити тільки в рукавичках.