Як зробити блиск в фотошопі. Як у фотошопі зробити іскристий очей.

Надати в фотошопі блиск губам, очам і волоссю в фотошопі нескладно, ці прийоми можна поєднувати разом або використовувати окремо.
Вам знадобиться
  • програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Часто при редагуванні портретів додають блиск волосся, очей і губ. Це робить зображення схожим на рекламне фото. Відкрийте в фотошопі фотографію, з якої будете працювати. Для додання блиск а краще підійдуть довге волосся. Виберіть інструмент Lasso Tool і виділіть ту зону волосся, якій хочете надати блиск. За допомогою поєднання клавіш Alt + Ctrl + D зробіть виділення рівним. Поєднанням клавіш Ctrl + J скопіюйте виділену область на новий шар.
2
Поєднанням клавіш Ctrl + L викличте діалогове вікно Levels. Порухайте повзунки так, щоб тон і освітленість волосся змінилися, імітуючи відблиск. Поставте режим накладення цього шару Exclusion в палітрі Layers.
3
Створіть дублікат шару. Виберіть інструмент Blur Tool з розмитими краями і Strenght близько 10%. Застосуйте інструмент до шару. Поставте режим накладення шару Linear Dodge. Тепер волосся на фотографії стали блискучими.
4
Для додання блиск а очам створіть новий шар в палітрі Layers. Скористайтеся м'якою кистю невеликого діаметру і намалюйте білим кольором коло приблизно посередині між зовнішнім кордоном райдужної оболонки і зіницею. Виконайте команду головного меню Filter-Blur-Gaussian Blur. Поставте радіус розмиття приблизно 3-6 pic. Встановіть режим змішування шарів Оverlay на палітрі Layers. Зменшіть прозорість шару приблизно до 40%.
5
Для додання блиск а губам виділіть їх будь-яким інструментом виділення, наприклад, Polygonal Lasso або швидкою маскою (значок перемикання в режим швидкої маски знаходиться під іконками квітів на панелі інструментів). Скопіюйте губи поєднанням клавіш Ctrl + C і вставте їх поєднанням клавіш Ctrl + V.
6
Виконайте команду головного меню Filter - Artistic - Plastic Warp. Поекспериментуйте з параметрами цього фільтра. Після цього встановіть режим накладення шару або Overlay, або «Lighten, або Screen в палітрі Layers. Різні губи краще виглядають з різними режимами накладення. Зменшіть прозорість шару. Тепер і губи стали блискучими і сексуальними.