Як перевірити швидкість інтернету. Як протестувати швидкість інтернету.

Навіщо перевіряти швидкість з'єднання? Без високої швидкості з'єднання успішна робота в мережі інтернет неможлива. Перевірка швидкості інтернет-з'єднання може бути знадобитися в різних ситуаціях. Можливо, користувач хоче дізнатися реальну швидкість, якої забезпечує провайдер, і розрахувати приблизний час скачування файлу. У кожному разі, самостійно перевірити швидкість інтернету можна за допомогою одного з

Навіщо перевіряти швидкість з'єднання? Без високої швидкості з'єднання успішна робота в мережі інтернет неможлива. Перевірка швидкості інтернет-з'єднання може бути знадобитися в різних ситуаціях. Можливо, користувач хоче дізнатися реальну швидкість, якої забезпечує провайдер, і розрахувати приблизний час скачування файлу. У кожному разі, самостійно перевірити швидкість інтернету можна за допомогою одного з численних сервісів, які можна знайти в мережі.

Як перевірити швидкість інтернету

За допомогою спеціального тесту (speed test) ви дізнаєтеся точну швидкість свого з'єднання. Під швидкістю інтернету розуміється то кількість біт інформації, які передаються за одну секунду. Пам'ятайте, що з'єднання по локальній мережі і швидкість підключення до Всесвітньої павутини матимуть різні показники швидкості. На швидкість підключення впливають такі чинники, як тип лінії зв'язку, провайдер, послугами якого ви користуєтеся і т.д. Якщо реальна швидкість, яку визначив тест, не відповідає величині, заявленої провайдером, і відхиляється від неї більше, ніж на десять відсотків, цілком вірогідні якісь проблеми в мережі. В цьому випадку необхідно почекати деякий час і знову повторити тест.После перевірки швидкості вам стане відома входить і що виходить швидкості (тобто швидкість, з якою транслюються дані на ваш комп'ютер і з нього) .Щоб результати тесту були максимально точними, слід на час перевірки відключити всі програми, які «з'їдають» трафік - ICQ, email-клієнти, онлайн радіо, а також програми для закачки файлів. Як тільки ви це зробите, можна приступати до перевірки. Ви можете провести тест швидкості з'єднання два-три рази, а потім порівняти дані.

Перевірити швидкість інтернету за допомогою Яндекса

Щоб перевірити швидкість інтернету, можна скористатися сервісом пошукової системи Яндекс internet.yandex .ru. За допомогою цього проекту також можна визначити свій IP-адресу. Сайт автоматично визначає ваш регіон, браузер, операційну систему і навіть розширення екрану. Тут же ви можете дізнатися, чи включений у вас JavaScript.