Як збільшити якість зображення. Як поліпшити якість в фотошопі.

Підвищити якість зображення в фотошопі нескладно, але результат того вартий. Ваші знімки будуть виглядати значно краще.
Вам знадобиться
  • Програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Фотографічна техніка недосконала, тому досить поширена ситуація, коли у фотографії неправильний баланс білого і погана глибина різкості. Виправити це і таким чином підвищити якість знімка можна в фотошопі. Для цього відкрийте зображення в програмі.
2
Для редагування балансу білого зробіть новий коригувальний шар, натиснувши на його іконку (гурток наполовину чорний, наполовину білий) в палітрі Layers. В меню оберіть пункт Levels. Порухайте повзунки в діалоговому вікні, таким чином можна освітлити або затемнити зображення. За баланс білого відповідає середня піпетка в цьому ж вікні. Виберіть її і клацніть по ділянці, який повинен бути сірим. Поміняється колірний баланс зображення. Спробуйте кликати піпеткою в різних областях знімка.
3
Для того щоб підвищити контрастність зображення зробіть копію шару за допомогою поєднання клавіш Ctrl + J, змініть режим накладання продубльованого шару на Soft Light.
4
Виконайте команду головного меню Filter - Other - High Рass. Цей фільтр для того, щоб зберігати деталі краю в конкретному радіусі, там де контрастні кольорові переходи заважають іншим частинам зображення. Ефект фільтру протилежний фільтру Gaussian Blur. Він видаляє деталі з низькою частотою. В даному випадку це потрібно для того, щоб згладити надмірну контрастність і надати зображенню чіткість. У діалоговому вікні фільтра поставте значення радіуса 3. Це значення підходить для багатьох знімків. Ви можете подивитися на ефективність фільтра, відмотавши історію на крок назад і порівнявши це з тим, що стало. Або вимкніть верхній шар.
5
Якщо результат вас поки не влаштовує, то скористайтеся інструментом Magic Wand. Клацайте їм по розмитим ділянкам (послідовно або окремо), після цього в головному меню виконайте команду Filter - Sharp. Якщо ви виділяєте розмиті ділянки послідовно, то для повторення дії попереднього фільтра натисніть сполучення клавіш Ctrl + F.
6
Для видалення шуму з зображення неба також візьміть інструмент Magic Wand, виділяйте проблемні ділянки, після цього застосовуйте до них фільтр Filter - Gaussian Blur або Filter - Blur.