Як зробити пінгвіна.

Захоплююче і пізнавальне розвага для малюка - створення різних звірів і птахів з підручних засобів. Виготовляючи разом з малюком пінгвіна , наприклад, можна розповісти йому багато нового про цей цікавий мешканця Антарктиди. Отже, як же зробити пінгвіна будинку своїми руками?
Інструкція
1
Антарктичного пінгвіна нескладно зробити з кольорового паперу за допомогою методу аплікації. Для цього з чорного паперу слід вирізати голову, тулуб і крила пінгвіна . З помаранчевої або жовтої - дзьобик і лапки птаха. З червоної - ковпачок, з білої - грудку пінгвіна , бомбошкамі для ковпачка і оченята. З синьої чи зеленої - зіниці. Всі ці частини слід приклеїти на чистий аркуш паперу по черзі, створюючи фігурку пінгвіна . Спершу приклеїти потрібно голову і тулуб. Потім - білу грудку, лапки і шапочку птиці. А далі - дзьобик, очки і бомбошкамі. Аплікація готова.
2
Пінгвіна з паперу можна зробити ще й іншим способом. Чистий білий лист слід зігнути навпіл. Далі від лінії згину потрібно намалювати контур половини пінгвіна і відзначити лінії для подальших згинів. Не розгинаючи аркуша паперу, канцелярським ножем або ножицями, слід вирізати по намальованих лініях фігурку і розгорнути її. Тепер по намічених лініях необхідно зігнути пінгвінові лапки, крила і голову. Получившегося пінгвіна потрібно розфарбувати фарбами, кольоровими олівцями або фломастерами.
3
Дуже цікаво виглядає пінгвін, основою якого є паперовий або картонний конус. Зробити його разом з дитиною зовсім легко. На виготовлений з паперу або картону конус, розфарбований в чорний колір, слід наклеїти вирізані з кольорового паперу крила, лапки, білу грудку, дзьобик, очки і чубчик на верхівці.
4
Якщо десь вдома завалялося пластмасове яйце від шоколадної забави «Кіндер Сюрприз», пінгвіна можна зробити з нього. Для цього до пластмасового яйцю слід додати крила з чорного пластиліну, грудку з білого, лапки з помаранчевого, дзьоб з червоного. Також потрібно не забути про очках. Зовнішня частина їх - 2 кружечка з білого, а внутрішня - 2 маленьких кульки з синього пластиліну.
5
Стару лампочку також можна використовувати для створення пінгвіна . Спершу всю поверхню лампочки слід обмазати чорним пластиліном, залишивши лише круглий або овальний ділянку для грудки. Його потрібно замазати пластиліном білого кольору. Очки можна замінити маленькими гудзиками. Лапи і дзьоб - зліпити з помаранчевого пластиліну. Шапку пінгвінові можна зробити з чого завгодно: з шматочка тканини, з паперу, з пластиліну.
6
Оригінально виглядає пінгвін, виготовлений зі звичайної пластикової пляшки. Зробити його зовсім нескладно. Для цього пляшку слід розфарбувати густий гуашшю. Грудку білим кольором, а саме тулуб - чорним. З кольорового паперу слід вирізати лапки і дзьоб пінгвіна , а оченята птахи можуть замінити гудзики. Такому пінгвінові додатково з кольорового паперу або тканини можна зробити шапочку або капелюшок, бантик або краватку.
7
Пінгвіна можна зробити навіть зі справжнього свіжого баклажана. Для цього, у овоча слід зрізати шкірку з одного боку (вийде грудка). Далі з обох сторін від грудки ножем потрібно зробити надрізи (крила). На підставу баклажана слід приклеїти оченята. Пінгвін готовий.