Як зробити маску вовка. Маска вовка своїми руками.

Як відомо, маленькі діти дуже люблять різного роду театральні вистави і казкові інсценування. Особливо малюкам подобається самим брати участь в подібних захоплюючих заходах. Хлопчаки, наприклад, в захваті від ролі сірого вовка. Найголовніший атрибут казкового актора - його маска. Маску вовка, між іншим, нескладно зробити своїми руками і дорослому, і дитині.
Інструкція
1
Маску вовка слід робити з щільного паперу. Спершу потрібно намалювати на аркуші силует морди вовка розміром приблизно з обличчя дитини. Потім потрібно намітити на ньому очі (2 кола). Вони повинні знаходитися один від одного на тій відстані, на якому знаходяться один від одного очі маленького актора.
2
Тепер заготовку маски вовка слід зафарбувати в темно-сірий колір, можна навіть в чорний. Далі акуратно потрібно вирізати маску з її зовнішнього контуру. Не варто забувати і про отвори для очей.
3
На новому аркуші паперу потрібно намалювати мову вовка, його щелепу з гострими зубами, похмурі брови і внутрішні частини вух.
4
Далі всі деталі слід розфарбувати кольоровими олівцями, фломастерами, а краще фарбами. Потім вирізати їх ножицями. Обидві внутрішні частини вух можна розрізати на тонкі смужки, щоб надалі показати шерсть вовка.
5
Тепер слід приступити до найцікавішого, створення самої маски і склеюванню всіх її деталей. Спершу потрібно приклеїти щелепу з зубами до нижньої частини голови вовка. Зуби слід відігнути всередину маски по пунктирних лініях. Далі необхідно приклеїти мову на внутрішню частину маски вовка. Він може звисати вниз, а може і йти в бік. Отриману сіру бахрому (внутрішню частину вуха) слід приклеїти до основи кожного вуха. Бахрому потрібно розбуркати, показавши цим скуйовдженість вовни вовка. Трохи вище отворів для очей на масці вовка слід приклеїти похмурі брови. Маска вовка готова.
6
А як же зробити так, щоб вона трималася на голові? Для цього слід вирізати з паперу смугу, довжина якої на пару сантиметрів більше довжини окружності голови дитини. Обидва кінці цієї смуги слід приклеїти до внутрішньої сторони маски.
7
Тепер маску вовка можна сміливо вдягати на будь-який спектакль за участю цього сірого зубастого хижака.
Зверніть увагу
Голова вовка. Татуювання була поширена в сибірських ВТУ в 40-50 рр. серед "негативно" налаштованої частини "авторитетних" зеків.
Корисна порада
Найменування вироби: Голова Вовка. Z03j.007. Вовк - символ справедливості і честолюбства. У звичайних умовах вовк не допустить, зі свого боку, скривдити слабшого. Наші стародавні предки передали нам вищу філософію через образ вовка. В цілому образ вовка зв'язується з символікою війни, Він являвся тваринам, присвяченим богу війни Марсу, уособлював військову доблесть у римлян і єгиптян.
Жодна дитяча ялинка не обходиться без костюмованого уявлення, а в російських казках дуже часто персонажами є тварини. Підготовка до свята задовго до самої події створює відповідну атмосферу. Якщо ви разом з дитиною будете робити маскарадний костюм, вовка наприклад, то свято у вас триватиме набагато довше!
Вам знадобиться
  • Штучне хутро з довгим ворсом сірого кольору, габардин сірого кольору, паєтки, нитки з голкою, швейна машинка, ножиці.
Інструкція
1
Візьміть піжамні брюки дитини та по ним зробіть викрійку штанів для костюма вовка. Викроїте брюки з сірого габардину, залишайте 1 см для припусків на шви. Прострочіть на машинці бічні і крокові шви, верх штанів загорніть і зробіть кулиску для гумки. Підшийте низ брюк, попередньо примірявши їх на дитину, і вставте гумку.
2
Наріжте з сірого хутра смужки шириною 7-8 см, пришийте їх по низу брюк, трохи вище і нижче коліна і з боків. Для додання святковості костюму нашейте паєтки туди, де немає хутряних вставок. Викроїте і зшийте з сірого хутра хвіст вовка, пришийте його вручну до штанів ззаду. Брюки для костюма вовка готові.
3
С піжамної курточки дитини зніміть викрійку і розкроїте всі деталі з сірого хутра, рукава можна зробити з габардину. Хутро розкроювати акуратно, щоб не пошкодити ворс - з вивороту ближче до тканинній основі дрібними рухами дуже гострих ножиць або лезвія.Виполніте плечові і бокові шви і обробіть зрізи, щоб не сипалися. З прямокутного шматка хутра із згином, розкроєного по косою, зробіть комір-стійку. Якщо ви викроїли рукава з габардину, нашейте на них хутряні смужки, як на штанцях. Стачайте шви рукава і підігніть низ.
4
Рукава вшитої в пройми, акуратно за допомогою штопальної голки звільніть ворс хутра, що потрапив в шви. Підігніть низ курточки і ушийте спеціальні гачки для хутра або потайні гудзики. Пришийте пайетки на всі виріб так, як вважаєте за потрібне.
5
Розкроїте за розміром голови дитини найпростішу круглу шапочку, можна всього з двох половинок. Обов'язково зробіть підкладку, щоб ворс НЕ колов лоб і голову дитини. Виріжте вушка - трикутнички з хутра та габардину. Зшийте вуха, виверніть наявності і ушийте в бічні шви шапочки, прострочите шов і пришити підкладку. Приміряйте костюм вовка на дитину і усуньте дрібні недоліки.
Зверніть увагу
Щоб обсипається ворс НЕ викликав алергії у дитини, гарненько струсіть готовий виріб, вибийте все ворсинки.
Корисна порада
Одягніть на дитину сірі рукавиці і валянки для завершення образу вовка.