Як закруглити краю в фотошопі. Як зробити закруглені краї фотографії в фотошопі.

Зараз зображення з закругленими краями користуються популярністю. Зробити це зовсім не складно, особливо якщо заготовити шаблон для подальшої роботи.
Вам знадобиться
  • програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте в фотошопі картинку, з якою хочете працювати. Якщо в підсумку вам потрібен малюнок розміру відмінного від вихідного, ось зменшіть його або виріжте необхідний фрагмент. Для того щоб виділити весь малюнок натисніть сполучення клавіш Ctrl + A. Скопіюйте його за допомогою поєднання клавіш Ctrl + C. Створіть новий документ в фотошопі і вставте в нього вміст буфера обміну за допомогою поєднання клавіш Ctrl + V. Фон документа повинен бути прозорим або того кольору, який у результаті буде оточувати ваш малюнок після заокруглення країв.
2
За допомогою поєднання клавіш Ctrl + Shift + N зробіть новий шар. Виберіть інструмент Rounded Rectangle Tool і намалюйте прямокутник або квадрат потрібного розміру. При цьому не має значення колір фону цього прямокутника. Встановіть параметр Radius, який характеризує ступінь заокругленості кутів, наприклад, 9. Ви можете пересувати намальовану фігуру з клавіатури стрілками. За допомогою поєднання клавіш Ctrl + T можна міняти форму цієї фігури. Якщо при зміні форми фігури натиснути клавішу Shift, то розмір буде змінюватися пропорційно. Зробіть так щоб ця форма була саме такою як вам потрібно.
3
Натисніть клавішу Ctrl і клацніть по мініатюрі шару на палітрі Layers. Після цього намальована вами фігура виділиться.
4
Активуйте нижній шар і в головному меню виконайте команду Select - Inverse. Після цього виділитися область, яка знаходиться за межами намальованою вами фігури.
5
Клавішею Delete видалите непотрібну вам частину картинки. Зробіть невидимим верхній шар. Клікніть в будь-якому місці картинки і тим самим зніміть з неї виділення. Картинка з закругленими краями готова
6
Якщо необхідно заокруглювати краї зображення часто і вони одного розміру, то можна зберегти ту картинку, що ви тільки що зробили в форматі PSD, щоб залишилися шари. Після цього для створення картинки з закругленими кутами вам потрібно буде виділити контур готового зображення, інвертувати виділення і видалити непотрібну частину.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=aID9nfMN9gE
Програма Adobe Photoshop має в своєму розпорядженні широким спектром інструментів для редагування фотографій і створення нових зображень з нуля. Один з основних інструментів - це виділення окремих об'єктів для подальшого вирізання і вставки, а також для створення плавних переходів при створенні різних ефектів. Тут уміння скруглять краю дуже знадобиться.
Інструкція
1
Відкрийте в програмі Adobe Photoshop меню «Файл», потім «Відкрити». Виберіть зображення, над яким ви будете працювати. Можна просто перетягнути зображення в робоче вікно програми мишкою.
2
Виберіть на панелі інструментів «Лассо». Клацнувши правою кнопкою миші по іконці інструменту, у випадаючому меню можете вибрати «Прямокутне ласо» або «Магнітне ласо». Якщо фон зображення однотонний, то швидко виділити можна за допомогою «Чарівної палички», розташованої під інструментом «Лассо». Виділіть необхідну вам область малюнка.
3
Підкоригувати кордону виділення можна за допомогою інструменту «Швидка маска». Зазвичай він розташований в самому низу стандартної панелі інструментів. Використовуючи кисть або ластик, виділіть потрібні вам зони (Ластик буде віднімати зону з виділення, а кисть, навпаки додавати). Натисніть знову на швидку маску. Тепер у вас вийшло виділення, максимально наближене до того, що ви хотіли.
4
Залишилося скруглить краю , щоб зробити перехід більш плавним. Для цього знову перейдіть в режим виділення (натиснувши на будь-який інструмент виділення). На верхній панелі ви побачите кнопку «Уточн. край ... ». Натисніть на неї. У вікні, ви зможете відрегулювати радіус виявлення країв виділення. Також, пересуваючи повзунки регулювання згладжування, розтушовування, контрастності ви зможете домогтися потрібної вам ступеня цих ефектів. Щоб збільшити або зменшити область виділення, скористайтеся інструментом «Змістити край».
5
Тепер ви можете робити з виділеним об'єктом то, що ви хотіли - вирізати його, або додати ефект до фону або самому об'єкту.