Як зробити текстури в фотошопі.

Робити текстури в фотошопі можна самому, а після цього використовувати їх у своїх подальших роботах, що підвищить їх художню цінність.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Розглянемо приклад створення безшовної текстури , зробити який досить просто і яку можна використовувати для заливки фону. Зробіть в фотошопі новий документ розміром, наприклад, 800 на 800 pic. Залийте його кольором # 80ac4с.
2
В іншому документі створіть кисть з ефектом боке. Для чого візьміть велику жорстку кисть і виберіть чорний колір. Зробіть новий шар і клікніть в середині документа. За допомогою стилю шару надайте цій точці невелике зовнішнє світіння чорного кольору. Зробіть невидимим фон. В головному меню виконайте команду Edit - Define Brush, надайте кисті ім'я і збережіть ее.В основному документі натисніть F5 і встановіть в налаштуваннях кисті наступні параметри: Shape dynamics - Size Jitter - 18%, Scatter - Scatter - 790%, Other dynamics - Opacity Jitter - 100%.
3
Візьміть інструмент Brush, виберіть білий колір, акуратно зробіть круги на зеленому тлі. Вони повинні бути різної насиченості білого, нехай деякі з них накладаються один на одного.
4
В головному меню виконайте команду Filter - Other - Offset. Встановіть наступні значення: Horizontal + 400, Vertical + 400, відзначте галочкою Wrap Around.
5
Візьміть жорстку кисть і виберіть колір # 80ac4с. Акуратно зафарбуйте кола, які вийшли недоробленими. Залишайте тільки цілі за формою круги.
6
Виберіть кисть, яку ви зробили самі, налаштуйте її як в кроці №2 (Shape dynamics - Size Jitter - 18%, Scatter - Scatter - 790%, Other dynamics - Opacity Jitter - 100%). Короткими акуратними мазками додайте кіл в центрі документа. Не допускайте, щоб круги потрапляли на край квадрата, нехай вони з'являються тільки в центрі.
7
Бесшовная фактура готова. Можна тепер зменшити її до потрібних розмірів в головному меню виконати команду Edit - Define Pattern. Збережіть новий візерунок і використовуйте його в роботі.