Як зробити етикетку.

Етикетка являє собою бирку, марковану товар або продукт. Вона може бути простою, що складається тільки з написів, і складної графічної композицією. Багатьом здається, що етикетку для якого-небудь товару можна створити тільки друкарським способом, але це не так. Зробити етикетку дозволяють навіть можливості текстового редактора Microsoft Word, який встановлений практично на кожному персональному комп'ютері.
Інструкція
1
Етикетка починається з ескізу. Візьміть чистий аркуш паперу і подумайте, які написи необхідно розмістити на етикетці і який малюнок або фотографія може бути розміщені на ній в якості підкладки. Розбийте її на кілька зон, в яких буде розміщено заголовок, пояснюючі написи, технічні характеристики або інші вихідні дані. Зони можуть бути обмежені рамками або зовсім не мати їх. Написи також можуть візуально розділятися горизонтальними прямими.
2
В головному меню «Вид» на верхній панелі підключіть панель інструментів «Малювання», вона з'явиться на нижній панелі текстового редактора. При натисканні на будь-яку кнопку, розташовану на цій панелі, з'являється виділена область з написом «Створіть малюнок». Клацніть по ній правою клавішею мишки і відкоригуйте її форму і розмір. Область всередині рамки і буде вашою етикеткою.
3
На панелі малювання ви зможете вибрати і додати на вашу етикетку декоративні написи в стилі WordArt, малюнки та зображення. При цьому у властивостях зображення ви можете відзначити його як підкладку, що дозволить міняти контрастність, яскравість і робити його прозорим, що не заважають читати написи, розташовані на ньому.
Етикетка, як свідчить словник Ожегова - це ярлик на чому-небудь з торговим клеймом або фабричною маркою. Однак сьогодні етикетка є невід'ємною частиною упаковки, яка несе на собі інформаційну і рекламну функції. Тому й вимоги до етикеток сьогодні підвищені. Барвиста і інформативна етикетка не дозволить покупцеві пройти мимо товару.
Інструкція
1
Надрукувати етикетку можна двома способами: скориставшись послугами друкарні і самостійно. Типографський спосіб вигідний тоді, коли є велика підприємство, а замовлення етикеток переходить в категорію «опт». Тоді над створенням етикеток працюють художники, дизайнери, лінгвісти.
2
Зазвичай етикетка містить інформацію про товар російською мовою, про склад продукту (товару), його властивості, матеріалі виготовлення, країні-виробнику, вазі або об'ємі товару (продукту), умови зберігання та термін придатності.
3
Однак підприємствам малого і середнього бізнесу зручніше друкувати етикетки самостійно. Особливо це стосується тих підприємств, які самі випускають (виготовляють) продукцію, бо етикетки їхнього товару повинні постійно змінюватися: необхідно міняти термін виготовлення, термін зберігання і т.д. Для самостійного роздрукування етикеток застосовуються термотрансформерние принтери.
4
В термотрансформерних принтерах зображення на етикетці виникає при нагріванні термоелементів друкуючої головки. Для того щоб самому надрукувати етикетку , ви повинні купити термо- або термотрансформерний прінтер.Купіте також самоклеящуюся термобумагу (зазвичай вона продається в рулонах).
5
Підключіть термотрансформерний принтер до комп'ютера за допомогою USB-шнура. Розробіть (намалюйте) за допомогою спеціальних програм в комп'ютері потрібну вам етикетку .
6
Вставте термобумагу в термотрансфомерний принтер. Надрукуйте розроблену етикетку .