Як використовувати кисті в фотошопі. Як перевернути кисть в фотошопі.

В фотошопі інструмент "Пензель" дуже багатофункціональний і ви можете задавати велику кількість його параметрів для досягнення різних ефектів.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Головне меню інструменту Brush можна знайти на панелі налаштувань зліва. В цьому меню налаштовується діаметр кисті, жорсткість - чим вона менша, тим більш розмитий край мазка кисті. Нижче знаходиться поле, в якому можна побачити все кисті, які є в даному конкретному фотошопі . При завантаженні або видаленні кистей вони з'являються або зникають саме в цьому полі.
2
Справа є трикутник, при натисканні на який випадає приховане меню. Тут ви можете вибрати розмір мініатюр, які відображатимуть кисті. Також тут ви можете виробляти з кистями різні дії: завантажувати їх, видаляти, відновлювати, замінювати і зберігати. Можна вставляти набори кистей, які вже є в фотошопі і які не потрібно завантажувати додатково.
3
Для засумувала кистей в фотошоп потрібно зайти в це меню і вибрати пункт Load Brushes. У вікні, потрібно вказати шлях до файлів з китицями з дозволом .abr. Клікніть по цих файлах два рази мишкою і тим самим ви завантажте їх в фотошоп.
4
Ви можете створити кисть зі своїми параметрами і зберегти її. Для цього намалюйте те, що згодом стане пензлем. Після цього в меню виберіть пункт Edit - Define Brush Preset. У вікні введіть ім'я кисті. Після цього ви зможете її знайти в поле набору кистей.
5
Правее він меню кисті ви можете міняти режим її накладення. Щоб побачити різні режими накладення, поекспериментуйте з ними.
6
Правее знаходяться такі параметри кисті як непрозорість і жорсткість. Чим менше жорсткість, тим більш розмитим буде перехід кисті в фон, при її максимальному значенні край кисті чіткий і рівний. Чим менше прозорість кисті, тим більша через неї буде проступати фон.
7
Також в фотошопі є палітра Brushes. У верхньому меню виберіть Window - Brushes. В палітрі кисть відбивається по осях Х і У. Можна її редагувати за допомогою числових значень або деформувати її мініатюру. Всі зміни, які відбуваються з пензлем, ви побачите знизу у вікні.
Кисть - це найбільш багатофункціональний і різноплановий інструмент в програмі Adobe Photoshop. Він один може замінити не тільки безліч справжніх інструментів, але і може створювати вже готові картинки. Щоб освоїти основні навички роботи з кистями, коректний нижче.
Інструкція
1
Зліва на панелі налаштувань кисті знайдіть Меню набору кистей. В цьому меню виберіть потрібний вам діаметр (розмір) кисті і її твердість. Кисті бувають жорсткі (з чіткими кордонами сліду) і м'якими (у яких кордону як би розмиті). Ви можете міняти ці параметри, рухаючи важелі, а можете самі задати їх числове значення.
2
Праворуч від розміру кисті знайдіть маленький чорний трикутник. Він висуває меню. В цьому меню ви можете вибирати спосіб відображення кистей в поле. Вони можуть відображатися маленькими значками, великими значками та іменами кистей. Тут ви можете завантажити, вибрати, видалити, перейменувати набори кистей.
3
Навчіться завантажувати кисті в Photoshop. Для цього є два способа.Первий: скачайте вподобані кисті, розпакуйте файли кистей (розширення .abr) в папку, де зберігаються всі кисті Photoshop (папка Brushes). При наступному запуску програми кисті відобразяться в меню, вам потрібно буде їх тільки вибрать.Второй: відкрийте меню кистей в Photoshop і виберіть пункт Завантажити (Load brushes), після цього вручну виберіть шлях до потрібного файлу кистей.
4
Тепер навчитеся створювати власні кисті. Для цього створіть новий шар і намалюйте на ньому ту фігуру, яка і буде згодом пензлем. Краще зробіть це чорним кольором по білому тлу. На панелі знайдіть меню Редагування - Визначити кисть. У вікні, введіть ім'я кисті. Тепер ця кисть з'явиться в наборі кистей.
5
Зліва від меню знайдіть ще одну іконку кисті. Тут ви можете вибирати набір параметрів інструменту. В цьому меню будуть відображатися найбільш часто використовувані кисті.
6
В меню пензля знайдіть важелі, які можуть налаштовувати жорсткість і непрозорість кисті. Спробуйте міняти ці параметри і дивитися, який виходить результат. Так ви швидше зрозумієте, як працювати з цими параметрами.
7
Тепер включите палітру кистей і приступите до її вивчення. В цьому меню ви можете вибрати якусь певну кисть і міняти величезна безліч її параметрів. Ви можете вибрати розмір, нахил в будь-яку сторону на будь-яку кількість градусів, можете навіть відобразити її.
8
Можете задати інтервал між відбитками, можете зробити так, що кілька відбитків, намальованих одним рухом, матимуть різну прозорість і різний колір. Спробуйте поміняти кілька параметрів в цьому меню і дивіться, що у вас виходить.