Як зробити вуса.

Ростити вуса або не рости вуса - це питання частенько задають собі молоді люди, коли їм буває лінь поголитися. І деяким дійсно щастить - адже вони є володарями густої рослинності над верхньою губою, тому для них, відростити красиві вуса не проблема. Але навіть у тому випадку, якщо з ростом волосся у вас проблем немає, зробити правильні вуса - ціле мистецтво.
Вам знадобиться
  • Триммер
  • Ножиці
  • Дзеркало
Інструкція
1
Щоб зробити вуса , в першу чергу перестаньте збривати волосся в області носа і верхньої губи. І не слухайте тих, хто каже, що чим частіше ви будете голити волосся, тим густіше вони будуть рости - це не завжди так.
2
Нехай волосся росте, там, де ростуть. Але не забувайте інтенсивніше голити шкіру на межі росту волосся. Волосся над губою раніше пробиваються в куточках рота, а потім виростають над губою повністю. У міру того, як вуса стають товщі і помітне, можете починати їх підстригати.
3
Виберіть ваш тип вусів. Якщо у вас маленьке обличчя, віддайте перевагу тонкі акуратні вусики. Якщо особа крупніше - вуса повинні бути пропорційних розмірів чи залучають увагу форм.
4
Направляйте правильний ріст волосся щодня. Підстригайте і причісуйте вуса у міру того, як вони відростають і стають товстішими.