Як зробити туман.

Туман з'являється при зіткненні холодного повітря і теплої землі. В результаті такого зіткнення, вода, що випаровується при контакті з теплою землею, знову піднімається в холодне повітря, сповільнюється і конденсується. Пам'ятайте про цю нехитрою схемою, якщо хочете зробити туман в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • Порожня 2-літрова пляшка
  • Гаряча вода
  • Кілька крапель алкоголю
  • Кубики льоду
  • Пипетка
Інструкція
1
Щоб зробити туман першим ділом на третину наповніть 2-літрову пляшку дуже гарячою водою.
2
Капните кілька крапель алкоголю в пляшку за допомогою піпетки.
3
Візьміть кубик льоду і тримайте його над горлечком пляшки. Ось і туман.
Зверніть увагу
Дотримуйтесь техніку безпеки, коли наповнюєте пляшку водою. Опіки від окропу можуть бути дуже сильними.
Смог - це туман, складовим якого є отруйні гази. Їх джерелом стають заводи, електростанції, транспорт і т.д. Смог чинить негативний вплив на організм, знижуючи імунітет і збільшуючи кількість захворювань дихальних шляхів.
Інструкція
1
Смог виникає в безвітряну погоду. В повітрі скупчуються гази і тверді частинки, які потрапляють в атмосферу в результаті промислової діяльності людини. Ці сполучення буває різних типів: вологий туман і дим від заводів, їдка димку від вихлопних газів без туману, дим від реакції промислового викиду і сонячної радіації і т.д. При відсутності вітру виникає стійке забруднення повітря. Оскільки дихальні шляхи приймають на себе основну частину токсичних речовин - це призводить до їх поразки. Доведено зв'язок між рівнем забруднення великих міст і частотою захворювання органів дихання.
2
Вплив на ребенкаДля дитячого організму зміг особливо небезпечний, оскільки незміцнілі легені не здатні впоратися з отруйними речовинами в повітрі. Їх вплив стає причиною виникнення астми. Згодом навіть короткострокове перебування в такій обстановці викликає загострення важкої хвороби. Щоб зберегти здоров'я дитині в умовах смогу, скоротіть час контакту з брудним повітрям. Виключіть перебування дітей на вулиці - прогулянки в таких умовах завдадуть тільки шкоду.
3
Наслідки для хворих і літніх людейСерьезную небезпеку становить зміг для людей з вадами серця і легенів, хворих астмою або іншими ураженнями дихальних шляхів. Хворі органи не справляються з шкідливими домішками, що викликає кашель, утруднене дихання, а часом і напади. Як правило, літні люди теж не відрізняються завидною здоров'ям, а тому зміг провокує у них рецидиви респіраторних захворювань та серцеві нездужання. Не потрібно без крайньої потреби виходити з дому. При виході на вулицю в виняткових випадках слід надягати маску.
4
Як допомогти человекуВ приміщенні не відкривайте вікна. При посиленні запаху в квартирі закрийте дверні та віконні прорізи добре зволоженою простирадлом. Альтернативою очищення повітря від смогу може служити система кондиціонування. Після перебування на вулиці промийте ніс і горло водою і кілька разів на день приймайте душ.
5
Зменшіть наслідки смогаПомогіте організму подолати шкідливий вплив їдкого туману, використовуючи цілющі властивості трав'яних зборів. Наприклад, для дихальної системи людини корисний фіточай з відхаркувальними травами: солодкой, квітками липи, шавлією. Цей напій сприяє висновку разом з мокротою сажі і пилу. Пийте більше зеленого чаю - він має антиоксидантні властивості, підсилює обмінні процеси і виводить шлаки. Їжте більше фруктів і овочів - так ви прискорите процес очищення і підтримайте своє здоров'я.
Зверніть увагу
Вживайте більше рідини. Для відшкодування солей і мікроелементів пийте негазовану мінеральну воду, кефір, соки, кисневі коктейлі. Виключіть алкогольні напої та пиво - це додаткове навантаження на організм в непростій ситуації.
Корисна порада
З метою зниження токсичного впливу смогу проводите в приміщенні вологі прибирання - це полегшить дихання.