Як зробити з кульок собачку. собачка з кульок Як зробити.

Перетворення повітряних кульок в найрізноманітніші фігурки - улюблена забава безлічі дорослих і дітей. На перший погляд зробити з витягнутого кульки щось цікаве і незвичайне - завдання не з легких. Насправді ж, маючи перед очима поетапну інструкцію перетворення куль в різні фігурки, без особливих зусиль можна зробити одну з них самому. Найпростіша модель з повітряних кульок для моделювання - це собачка.
Вам знадобиться
  • 1 кулька для моделювання та насос для накачування куль
Інструкція
1
Шарик для моделювання слід надути насосом для накачування м'ячів. На одному кінці деталі слід залишити хвостик довжиною 10-15см, незаповнений повітрям. Другий кінець зав'язати вузликом.
2
Починати перетворення кульки в собачку слід з того кінця, на якому розташований вузлик. Відступивши сантиметрів 5 від вузлика, кулька потрібно перекрутити. При цьому обидві перекручення частини фігури слід міцно тримати руками, інакше кулька може розкрутитися назад.
3
Тепер, все ще притримуючи лівою рукою пятисантиметровий ділянку кульки, необхідно відступити від нього сантиметра 4 і знову перекрутити. Далі слід зробити ще одну частину довжиною 4см. Лівою рукою слід притримувати всі 3 одержані участка.Теперь слід скласти разом і перекрутити між собою 2 останні частини кульки. Таким чином, у собачки з'являється голова, що складається з носа і очей.
4
Далі слід перекрутити кульку ще в трьох місцях. При цьому повинні вийти 3 однакові частини розміром 4-5см. Частина, яка ближче до голови собачки - шия. А наступні 2 частини - передні лапи. Тепер передні лапки собачки з кульки слід з'єднати. Потім перекрутити фігуру в тому місці, де закінчується шия собачки.
5
У собачки вже є голова і передні лапки. Значить, залишилося додати їй тулуб, задні лапки і хвост.От передніх лапок слід відміряти близько 10см і перекрутити кульку. Тепер у собачки є тулуб. Далі за принципом виготовлення передніх лап собачки слід зробити задні. Від тулуба потрібно відступити 4см і перекрутити кульку. Потім ще раз відступити 4см і перекрутити кульку. Виходить 4 частини: перша - тулуб, 2 наступних - задні лапки собачки і остання - її хвостік.Задніе лапки потрібно перекрутити в тому місці, де закінчується тулуб.
6
Собачка з кульки готова. Процес її створення настільки простий, що з ним зможе впоратися не тільки дорослий, але і дитина.
Зверніть увагу
Твістінг - це техніка виготовлення різноманітних фігурок з кульок для моделювання.