Як намалювати тигра олівцем.

Зоопарк, як відомо, - улюблене місце більшості дітей. Слони, вовки, леви, орли, ведмеді, крокодили - всі ці зубасті, волохаті і крилаті істоти приводять малюків в дикий захват. Багатьом батькам, на прохання улюбленої дитини, після відвідин зоопарку, доводиться малювати того чи іншого побаченого звіра будинку. Особливою популярністю у хлопчиків і дівчаток користуються тигри. Ці потужні смугасті кішки просто не можуть не викликати захоплення у малюків, а часто і у самих батьків.
Вам знадобиться
  • Чистий аркуш паперу, олівець і ластик
Інструкція
1
Починати малювання тигра слід з зображення на чистому аркуші папері кола (голови хижака) і овалу (тулуба тигра ). Овал повинен розташовуватися правіше і нижче окружності, стикаючись з нею.
2
Далі необхідно намітити місце розташування лап смугастого хижака. На малюнку добре видно будуть 2 передніх і 1 задня лапа.
3
Тепер на трьох намальованих кінцівках тигра округлими лініями слід позначити місця переходу їх в м'які подушечки.
4
Далі слід намалювати самі подушечки лап з круглими пальчиками. Це нескладно зробити за допомогою декількох дрібних кіл.
5
За допомогою ластику слід видалити всі непотрібні олівцеві лінії. Подушечки лап тигра потрібно з'єднати з пальчиками.
6
Тепер прийшов час намалювати смугастому хижакові хвіст. Зазвичай кінчик хвоста у тигра ледве піднятий вгору.
7
Не варто забувати про те, що у тигра все-таки 4 лапи, а не 2. Тому за задньою лапою, виступаючої за малюнком на передній план, потрібно домалювати невелику частину другої задньої кінцівки .
8
Далі олівцем слід намалювати тигру круглі вушка.
9
скуйовджена вовни хижака можна показати трикутними лініями на його голові, спині і лапах.
10
Настав час намалювати тигрову морду (2 маленьких овальних очі, ніс і нижню щелепу, що складається з трьох коротких прямих ліній).
11
Найважливіша особливість тигрячого образу - це чорні смужки на всіх частинах його тіла. На малюнку їх можна показати короткими жирними олівцевими лініями на голові, тілі, лапах і хвості звіра.
12
Гострі кігті тигра слід намалювати у вигляді маленьких трикутників на пальцях лап тварини. Залишається лише зафарбувати очі. Намальований олівцем тигр готовий.
Зверніть увагу
Щоб полегшити собі роботу намалюємо спочатку коло. Не варто для цієї роботи брати циркуль. Предмети з готовальні не завжди можуть бути у нас під рукою, особливо, якщо ви перебуваєте десь на вулиці з олівцем і блокнотом в руках. Накресліть від руки на аркуші паперу дві перпендикулярні лінії. Тепер на одній з ліній відзначимо рискою радіус кола. Радіус буде залежати від того, який ви хочете намалювати голову тигра.
Корисна порада
Перш ніж приступити до малювання тигра для початку подивіться фото тигрів для того щоб ви могли точно зрозуміти як їх правильно слід малювати на аркуші паперу і мали б про це хоч невелике уявлення. Починати малювати тигра необхідно з голови на чистому аркуші паперу, потім до голови необхідно, додавати тулуб у формі овалу. Після цього намалюйте округлості лап, і вже потім за допомогою ластику видаліть всі олівцеві лінії. Гострі кігті на лапах тигра можна намалювати у вигляді невеликих трикутників.
Зображення тварин - завдання непросте, однак дуже захоплююча. Вибір цікавих поз, пошук власного стилю, промальовування фактури вовни - відмінний тренінг для тих, хто робить перші кроки в малюванні. Спробуйте зобразити тигра - вдалий начерк олівцем прикрасить ваш альбом.
Вам знадобиться
  • - папір для малювання;
  • - планшет або мольберт;
  • - олівці;
  • - ластик;
  • - м'які кисті ;
  • - паперові серветки;
  • - канцелярський ніж.
Інструкція
1
Для початку спробуйте зобразити морду тигра. Закріпіть лист пухкої папери для малювання на мольберті або планшеті. У центрі аркуша зобразите коло. Расчертите його лініями. Вертикальна повинна ділити коло навпіл. Перша горизонталь проходитиме по лінії очей, друга позначає місцезнаходження мочки носа, третя відзначає лінію пащі.
2
Всередині кола прорисуйте ще одну, меншого розміру. В області чола вона стикається з контурами першої, в нижній частині - відстає від них на пару сантиметрів. Ця лінія позначає контури морди.
3
На голові намітьте контури округлих вух, а на морді позначте розкосі очі, орієнтуючись по раніше проведеної лінії. Слідкуйте, щоб вуха і очі розташовувалися симетрично. У нижній частині більшої окружності намалюйте округлий підборіддя і масивні шкірні складки, що переходять у шию.
4
Між другою і третьою горизонталями проведіть напівкруглу лінію, що позначає пащу. Під другою лінією в центрі малюнка намітьте контури масивної мочки носа у вигляді перевернутого трикутника зі згладженими краями. Огляньте малюнок. Зітріть зайві лінії, приберіть робочу сітку. Контури морди, очей, носа і пасти обведіть м'яким олівцем.
5
Приступайте до найголовнішого - розмітці смуг на шкурі. Смуги малюйте дрібними штрихами м'якого олівця. З боків морди зобразите вертикальні паралельні смужки, на лобі вони мають вигляд коротких штрихів, що лежать під кутом і сходяться на переніссі. Шию тигра зафарбуйте м'яким грифелем, розітріть лінії за допомогою паперової серветки.
6
Натріть трохи грифеля на аркуш паперу. Наберіть порошок на м'яку кисть і широкими штрихами нанесіть на папір, обходячи контури малюнка. Мазки кладіть впевнено, натискаючи на кисть, щоб колір вийшов розмитим, але досить насиченим.
7
Візьміть м'який олівець і жирними штрихами розфарбуйте намічені смужки. Окресліть жирної смужкою нижні повіки і зафарбуйте райдужки, поставивши в них відблиск для створення ефекту блиску. Затемните ніздрі тигра, а на морді поставте точки, які позначають вібріси.
8
Тонкими штрихами олівця пройдіться по контурам морди і шиї тварини. Накладайте дрібні паралельні штрихи, що імітують шерсть. Зафарбуйте внутрішню частину вух. Візьміть ластик і, водячи ним від морди в сторони, висвітліть ділянки, що формою нагадують два розгорнутих віяла.
9
Мягким олівцем намалюйте на вибіленою частини малюнка вуса. Затемните нижню частину морди і початок шиї, розітріть тінь паперовою серветкою. Візьміть м'яку кисть і пройдіться нею по малюнку, водячи від центру до периферії. Змахніть залишки грифеля.