Як вирівняти особа в фотошопі.

Ретушувати шкіру на фотографії - справа досить трудомістке, і чимось нагадує роботу пластичного хірурга, але результат вартий витраченого часу.
Вам знадобиться
  • Програма AdobePhotoshop
Інструкція
1
Відкрийте в фотошопі фотографію, яку хочете піддати обробці. Зробіть копію шару за допомогою поєднання клавіш Ctrl + J, продовжуйте роботу вже на цьому шарі. Для того щоб прибрати нерівності і дрібні недоліки шкіри скористайтеся інструментом Clone Stamp. Виберіть хороший ділянку шкіри поруч з тим місцем, яке ви хочете редагувати, затисніть Alt і клацніть по цій ділянці - ви взяли зразок гарної шкіри. Після цього клікніть оп місцем, яке потрібно виправити. Інструмент продублює туди хорошу шкіру. Зробіть радіус інструменту не дуже великий, так само встановіть жорсткість 50 px або менше.
2
Після того як дрібні недоліки були усунуті, вирівняємо колір обличчя. За допомогою інструменту Polygonal Lasso виділіть область обличчя. Після цього клікніть правою кнопкою миші по виділеному контуру і в випадаючому меню виберіть пункт Feather. Радіус розтушовування поставте 3-5 px. Два дублюйте виділену область за допомогою поєднання клавіш Ctrl + J. Освітлити нижню з дубльованих областей за допомогою поєднання клавіш Ctrl + M переміщаючи при цьому діагональ трохи вниз. Вехньої область затемните так же, при цьому перемістіть діагональ вгору.
3
Додайте маску шару внизу палітри Layers, залийте її чорним. Зробіть новий шар між цими двома шарами. Залийте його кольором # ba8471, додайте так само маску шару, яку залийте чорним. Активуйте шар з маскою і осветлением. Візьміть кисть з невеликим параметром прозорості і жорсткості, встановіть в якості основного кольору білий, почніть освітлювати фото в тих місцях, де це потрібно.
4
Встановіть режим змішування Soft Light для шару з кольором шкіри в палітрі Layers. Клікнувши на маску даного шару візьміть кисть з максимальними непрозорістю і натиском, жорсткістю близько 80, задайте колір обличчя відкривши його за допомогою кисті. Можна зменшити прозорість шару. Зробіть чорний основним кольором і пензлем приберіть колір з очей, волосся і губ.
5
На верхньому затемненому шару зробіть більш яскравими ніздрі, брови і ресніци.Перед вами фотографія з вирівняною шкірою.