Як зшити гаманець. зшити портмоне.

Витончена дрібниця здатна деколи підняти настрій не гірше професійного психолога. Гаманець або косметичка - начебто дрібничка, але ж вони такі, як хочеться саме вам. А якщо ще зробити в гаманці кишеньку, щоб дрібничка не вивалювалася і не дзвеніла по всій сумці - ви дуже скоро помітите, що грошей у вас раптом стало трохи більше.
Вам знадобиться
  • Шматок щільної тканини на основу
  • Шматок більш тонкої тканини на підкладку
  • Обрізки щільної тканини для перегородок
  • шматок липучки
  • блискавка для кишені
  • блискавка для обкладинки
  • Флизелин
  • Шкіряна стрічка або щільна тасьма для окантування гаманця
Інструкція
1
Викроїте з шматка щільної тканини 2 прямокутника, по ширині і довжині гаманця. Не забудьте про припуски на шви. Залиште на всякий випадок припуски 0,7 см.Викроіте точно такі ж прямокутники з флізеліну. Зміцніть частини обкладинки гаманця флізеліном.Еслі ви збираєтеся прикрашати гаманець - зробіть це зараз.
2
Окантуйте тасьмою або Бейко з тієї ж тканини велику блискавку з одного боку. Одну із сторін обкладинки гаманця також окантуйте Бейко. Прітачать окантовану Бейко сторону блискавки до неокантоканной стороні основи. Вільну сторону блискавки прітачать до окантованої деталі.
3
Викроїте з тканини, яку ви взяли для перегородок, 4 прямокутника, по ширині рівних ширині гаманця, а по висоті - приблизно на 1 см менше. 2 прямокутника підуть на перегородку, яка розділить купюри і картки, а 2 - на кишеню для дрібниці. Прямокутники, призначені для кишені, зміцните флізеліном.Стачайте дві прямокутника, призначені для перегородки.
4
Викроїте по косою бейки для обробки краю перегородок і обробіть один з прямокутників кармана.Бейку рекомендується пришити і до однієї сторони маленької блискавки. Вона повинна бути коротше блискавки - приблизно на 1, 5 см з одного і з іншого сторони.Прістрочіте неокантований сторону блискавки до окантовці кишені. Прітачать другий прямокутник кишені до окантовці блискавки.
5
Складіть разом заготовки кишені і перегородки лицьовими сторонами назовні. Вирівняйте краї. Якщо є необхідність - подрежьте. Змітайте деталі по трьом сторонам.Вложіте в обкладинку гаманця сметанні внутрішні деталі, вирівняйте по краях і змітайте, поєднавши і нижній, і бокові шви. Стачайте деталі. Обробіть бічні і нижній шов тасьмою.
Зверніть увагу
Флизелин краще використовувати односторонній.Бейка кроїться під кутом 45 ° Блискавки до кишені і до обкладинки рекомендується спочатку приметать, щоб вона встала рівно.
Корисна порада
Деталь кишені необхідно пристрочити до блискавки якомога рівніше. Підрівнювати деталі краще по металевій лінійці шевським ножем. Внутрішніх кишень можна зробити скільки завгодно - і при тому різного розміру. Головне - не забувати їх зміцнювати і суміщати зрізи.