Як зшити покривала на ліжко. Як зшити покривало на 2 спальне ліжко.

Для дому, дачі, річного коттеждей, де ви проводите вечора і вихідні, покривало на ліжко - це, мабуть, цінна річ. Оригінальна покривало на ліжко стане прекрасним доповненням до будь-якого інтер'єру.
Інструкція
1
Спальня - місце для сну та усамітнення - по всім визначенням повинна викликати позитивні емоції і сприяти релаксації. Крім приємних оку дрібниць тут неодмінно має бути присутня одна важлива деталь - покривало на ліжко . На думку багатьох дизайнерів, ця річ є основним доповнюючим чинником інтер'єру. Колір вироби підбирають виходячи з основного кольору кімнати, підлоги і стін.
2
Магазини готових товарів рясніють асортиментом покривав зі шкіри, хутра, текстилю. Ці ж матеріали можна використовувати, щоб виготовити покривало своїми руками у себе вдома. Для цього вам знадобиться викрійка (яку легко можна спорудити самостійно), відрізи тканини для лицьової, бічних сторін і підкладки, набір ниток і голок, ножиці.
3
Перш ніж приступити до роботи виберете тканину і правильно розрахуйте довжину. Для цього з допомогу сантиметрової стрічки виміряйте довжину і ширину матраца, додайте 3 см з кожного боку. Щоб покривало для ліжка зі спинками прикривало ніжки, виміряйте її висоту разом з матрацом. Ці дані послужать основою для викрійки бічних деталей. Не забудьте, що при розрахунку необхідно враховувати похибку на шви, а це близько 3 см плюс. Якщо ж у вас ліжко без спинок, подбайте про додаткові деталі в ножної частини, інакше покривало виглядатиме коротким. Ріжте.
Корисна порада
Коли викрійки готові, приступайте до сточування деталей. Для того щоб шви не розійшлися при пранні, а річ довго служила, використовуйте синтетичні особливо міцні нитки. Так ви позбавите себе від зайвих турбот, а річ збереже свій первозданний вигляд.