Як написати оголошення про продаж.

Все більше товарів купується і продається через інтернет. Якщо ви вирішили продати якусь річ, потрібно знати, як скласти оголошення про продажу, яке приверне найбільшу число покупців.
Інструкція
1
Тема в оголошенні повинен бути великий, чіткий, який відбиває як предмет, а й мета продажу. Наприклад: «Продам будинок», «Продається телефон».
2
Складаючи оголошення про продажу, необхідно вказати технічні характеристики виробу: модель, дата випуску, розміри та інше.
3
Бажано скласти більш докладний опис вироби, звертаючи особливу увагу на його гідності і уникаючи говорити про недоліки, тільки якщо це не впадають в очі дефекти. Недоліки - річ суб'єктивна. Може бути те, що не сподобалося вам в цій речі, для нового власника не матиме значення.
4
Про дефекти же слід написати і навіть сфотографувати. Просто щоб не втрачати час своє і покупця, якщо раптом виявиться, що він не хоче купувати товар з дефектом, яким би незначним він не був.
5
Якщо причина продажу виглядає нормально, буває корисно вказати і її. Приміром, «подарували, а мені не потрібно». Причину «продаю будинок, бо дістали сусіди-бешкетники» краще не вказувати, інакше ви можете відлякати від свого оголошення потенційних покупців.
6
В оголошення про продажу бажано додавати фотографію продаваної речі. Краще, якщо це буде декілька фотографій, зроблених з різних ракурсів, щоб покупець міг отримати повне уявлення. Як показує практика, оголошення про продажу без фотографій збирають на порядок менше зацікавилися.
7
Не забудьте вказати ціну! Якщо ви самі не впевнені в ній і готові торгуватися, краще написати ціну приблизно і вказати, що «торг доречний». Далеко не кожен захоче додзвонюватись і з'ясовувати, яку ціну ви мали на увазі.
8
Вказуйте контактні дані, за якими вас легко можна знайти. Краще разом з мобільним телефоном, який має властивість періодично розряджатися і надаватися поза зоною доступу, вказувати домашній телефон або адресу своєї електронної пошти.