Як зробити пов'язку на око. Пов'язка на око своїми руками.

Після виходу фільму «Пірати Карибського моря» і його продовжень одним з найпопулярніших костюмів на дитячих святах став костюм Джека Горобця, веселого й сміливого пірата. Та й на дорослих костюмованих вечірках теж можна побачити парочку-другу відчайдушних головорізів. Неодмінним атрибутом такого костюма є чорна пов'язка на очей , для залякування прикрашена зображенням «Веселого Роджера» - черепа з перехрещеними кістками.
Вам знадобиться
  • Щільна папір,
  • Чорний м'який матеріал - велюр, оксамит,
  • Кругла гумка чорного кольору або шкіряний чорний шнурок
  • Клей, нитки, ножиці
Інструкція
1
Виміряйте ширину очей Ниці свого пірата. На папері накресліть пряму, рівну виміряної величиною і додайте 1 або 2 см залежно від того, дитині чи дорослому ви робите пов'язку. Намалюйте зверху від прямої дугу, що сполучає її кінці, відступивши 1-1,5 см від середини. Знизу від прямої намалюйте точно також більш опуклу дугу на відстані 3-4 см. Виріжте заготовку з паперу та викрийте по ній дві точно таких же деталі з тканини.
2
Надріжте паперову заготовку в чотирьох місцях - по два надрізи зверху і знизу. Склейте по цих виточками папір, прибираючи по 2 мм в кожну виточку, щоб отримати опуклу форму пов'язки, тому, що очей під нею повинен буде моргати вільно, щоб пірат ніяких незручностей не відчував.
3
На заготовках з тканини зробіть такі ж надрізи і наклейте їх, щільно притискаючи на верхню і нижню поверхню паперової заготовки. Коли пов'язка, обклеєна тканиною, висохне, акуратно підрівняйте її по краю ножицями, щоб всі три шари були обрізані рівно і не стирчали нитки.
4
Манікюрними ножицями зробіть в пов'язці отвори і вставте в них круглу гумку або шкіряний шнурок. З білого паперу виріжте стилізований череп з кістками і приклейте на пов'язку. Дуже страшно?