Як зробити вогонь у фотошопі.

Зробити язики полум'я в фотошопі не дуже складно, але це ефект може придатися в багатьох випадках.
Інструкція
1
Створіть новий документ (Ctrl + N), наприклад, розміром 400 на 400 pic. Залийте фон чорним кольором. Для цього зробіть чорний Foreground Color і натисніть сполучення клавіш Shift + F5, в діалоговому вікні натисніть ОК.
2
Зробіть копію шару (поєднання клавіш Ctrl + J). Зробіть білий Foreground Color. В головному меню виберіть команду Filter-Render - Clouds. Якщо результат впливу фільтра вам не дуже подобається, то за допомогою поєднання клавіш Ctrl + F, якими в даному випадку, швидше за все, доведеться скористатися кілька разів) доможіться приблизно однакового розподілу темних і світлих ділянок.
3
В головному меню виберіть команду Filter - Render - Difference Clouds. Після цього деякі зони картинки будуть, наче обведені густим чорним.
4
Для того, щоб видалити зайві ділянки, скористайтеся інструментом Eraser Tool і м'якою кистю великого діаметру. Видаліть ділянки з верхньої частини малюнка так, щоб у нижній частині сіро-білі переходи за формою нагадували язики полум'я.
5
В головному меню виберіть команду Filter - Liquify. Витягніть і видозмінити деякі ділянки вогню по вашому розсуду, так щоб сіро-білі переходи були найбільш схожі на язики полум'я.
6
Змінимо колірну гамму малюнка. Для цього в головному меню виберіть команду Image - Adjusnments - Gradient Map. Зробіть кольору градієнта від темно-оранжевого для білого.
7
Зробіть копію шару за допомогою поєднання клавіш Ctrl + J. Розмийте його за допомогою Filter- Blur - Gaussian Blur, радіус розмиття зробіть 10 pic. Поставте режим накладення шару Screen.
8
В результаті у вас вже вийшов вогонь, але картинку можна ще трохи вдосконалити. Зробіть активним другий зверху шар. За допомогою інструменту Elliptical Marquee Tool (або клавіша M) виділіть 2-4 ділянки. При виділенні тримайте Shift затиснутим. За допомогою Ctrl + J створіть новий шар з виділеними ділянками. Скористайтеся фільтром Liquify і розмажте ці ділянки. Розмийте їх фільтром Gaussian Blur з радіусом 2-3 pic. Вогонь готовий.