Як сушити пуховик.

Пуховик - улюблений одяг сучасної людини. З упевненістю можна сказати, що він висить у шафі майже в кожного. Чистити пуховик рекомендується раз на рік, але якщо не хочеться платити гроші за дорогу хімчистку, можна випрати його будинку в пральній машині. Щоб висушити виріб після прання, необхідно дотримуватися нескладних правил.

Інструкція
1

Сушити пуховик доведеться вручну, так як від автоматичної сушки він може втратити форму.

2

Попери пуховик, розправте його вміст. Якщо в якомусь місці пір'я збилися в грудки, розправте їх руками.

3

Якщо на вулиці прохолодно, можна сушити пуховик будинку на батареї. Однак пам'ятайте, що сушити його необхідно в горизонтальному положенні, щоб пір'я не збиралися внизу вироби.

4

У теплу погоду можна сушити пуховик на вулиці, також зберігаючи горизонтальне положення речі. Але якщо там він буде сохнути занадто довго, продовжите сушку будинку, так як весь процес висушування пуховика не повинен бути більше двох днів. При необхідності можна допомогти справі радіатором або іншим опалювальним приладом, однак не присувайте його занадто близько.

5

Також для прискорення сушіння можна пропрасовувати пуховик теплою праскою, температура якого не повинна перевищувати 110 градусів.

6

Не забувайте періодично перетрушувати сохне виріб, щоб наповнювач пуховика розподілявся рівномірно.

7

Пам'ятайте, що підкладати під пуховик рушники, ковдри та інше не можна, так як, намокаючи, вони тільки затягнуть процес сушіння.

Корисні поради

Не забирайте вологий, непросохлої пуховик на зберігання. Цим ви зіпсуєте річ.