Як зробити пластмасу. Як зробити пластик в домашніх умовах.

Виробництво пластмаси в домашніх умовах може легко і весело здійснити, використовуючи будь-які інструменти, що опинилися під рукою. А з огляду на те, що один з необхідних матеріалів, для того, щоб зробити пластмасу - стірофом - ви ще й допомагаєте довкіллю своїми дослідами, оскільки вдруге використовуєте неразлагающіеся матеріали.
Вам знадобиться
  • - ацетон
  • - скляний контейнер із кришкою
  • - стірофом
Інструкція
1
Зніміть кришку зі скляного контейнера і налийте в нього невелику кількість ацетону (приблизно 1,25 см від дна). Якщо знадобиться, пізніше долийте ще.
2
Розламайте стірофом на дрібні шматочки і киньте їх в ємність з ацетоном. Матеріал при зіткненні з рідиною почне розчинятися. Якщо вам потрібно отримати більше пластмаси - просто долийте трохи ацетону, а потім покришите ще стірофома.
3
Зачекайте близько 5 хвилин, щоб дозволити зайвому ацетону випаруватися. Якщо ви хочете надати пластмасі якусь форму, почекайте ще зайву хвилинку - до цього часу пластмаса легко піддаватиметься формуванні. Пластмаса готова, можна ліпити.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=d4U0zwj-pXM
З кожним днем стає все більше власників пластикових карт. Уряд РФ планує до 2014 року все населення країни забезпечити універсальними електронними картами, які замінять паспорта та платіжні засоби одночасно. Але поки цей проект працює в експериментальному режимі в декількох округах. Сьогодні отримати пластик можна в гіпермаркеті, при влаштуванні на роботу і в будь-якому банку.
Вам знадобиться
  • Паспорт.
Інструкція
1
Отримайте пластикову карту в великому магазині, щоб мати постійну знижку на товари, які там купуєте. Для цього заплатите певну незначну суму грошей один раз при купівлі картки і заповніть анкету магазину в перебігу певного часу (не більше двох тижнів). Якщо цього не зробити, то карта блокується, і знижками скористатися неможливо. Така карта безстрокова і дуже вигідна.
2
При влаштуванні на нове місце роботи отримаєте дві пластикові карти від роботодавця: ту, на яку щомісяця перераховуватиметься зарплата, і кредитну. Оформленням документів на отримання пластика займається компанія, що приймає на роботу. Новий співробітник тільки підписує контракт, в якому обумовлюються всі умови.
3
Для перерахування зароблених грошей в інтернеті, наприклад, заведіть картку банку. Для цього зверніться до оператора, напишіть заяву на отримання карти і надайте свій паспорт. Після цього отримаєте карту відразу або через кілька днів залежно від обраного банку.
4
При її отриманні необхідно отримати PIN-код, яким надалі будуть підтверджуватися всі операції по витраті коштів, отже, відомий він повинен бути тільки господареві пластика. Можливо, буде потрібно залишити зразок свого підпису на смузі, для цього призначеної. Після цього можете починати користуватися пластиком.
Зверніть увагу
У карт різних платіжних систем (VISA, MAESTRO, MASTERCARD та інших) можливості різні, тому оберіть спочатку підходящу систему, а потім отримуйте пластик. Плата за користування картою теж різна.
Корисна порада
Нікому не повідомляйте і не тримайте поруч з пластиком PIN-код, найкраще його запомніть.Прі втраті пластикової карти повідомте в банк для того, щоб її заблокували, і операції по ній стало проводити неможливо.