Як створити кнопку сайту.

Кнопки для сайту - це файли, які мають формат gif, png або jpg. Дуже рідко можуть використовуватися розширення psd і bmp. Графічні файли повинні мати маленький розмір, щоб вони могли швидко завантажуватися.

Щоб створити кнопку сайту, необхідно скористатися потужним графічним редактором, найчастіше це Photoshop. Вам не підійде проста програма типу Paint, так як її можливості обмежені. Перш за все, вам необхідно визначитися з кількістю кнопок на вашому сайті. Якщо їх буде багато, навіть кнопки невеликого розміру вантажитимуться повільно. Оптимальна кількість - близько десяти кнопок. Існують спеціальні програми, які дозволяють створити гарні об'ємні кнопки з різними ефектами. На жаль, такі кнопки багато важать.

Як правильно зробити кнопку сайту

  • Кнопки потрібно оптимізувати, незалежно від того, яка програма використовувалася для їх створення.
  • Щоб зменшити час завантаження кнопок, їх слід зменшити. Для цього можна скористатися все тим же Фотошопом.
  • Варто також звернути увагу на формат, в якому будуть зберігатися файли. Для більшості кнопок використовують gif, так як він дає можливість зберегти анімацію і відмінно підходить для картинок, елементи яких виконані в одному кольорі. Формат jpg використовується для зображень з безліччю квітів, найчастіше фотографічних.
  • Щоб зробити кнопку сайту, яка буде при натисканні міняти свій колір або видавати будь-який звук, слід використовувати JavaScript.

Як створити кнопку сайту в Photoshop

Для того щоб створити кнопку сайту в програмі Photoshop, необхідно зробити наступне.

  1. Відкрийте новий документ, фон повинен бути білим.
  2. Необхідно використовувати кругле або прямокутне виділення. Встановіть галочку Anti-aliased, в поле Feather введіть 0.
  3. Далі потрібно виділити область (приблизний розмір 40 пікс.) І залити її потрібним кольором або текстурою, потім додати текст, для чого необхідно створити новий шар.
  4. В принципі, кнопка готова, тепер їй можна додати об'єм або рельєфність, додати тінь або прикрасити на свій смак.