Як зробити сніг. поліакрілат натрію купити.

Лінивий людина може не обтяжувати себе і просто купити в якомусь магазині балончик зі штучним снігом або набір для його створення. Але який у цьому інтерес? Набагато більш захоплююче відчути себе таким собі господарем стихій і зробити сніг самому з підручних матеріалів. Нехай і штучний.
Вам знадобиться
  • - підгузник (можливо, кілька)
  • - водопровідна вода
  • - ємність 0,5 л
Інструкція
1
Сировиною для штучного снігу стане поліакрілат натрію, що використовується при виробництві підгузників. Розріжте підгузник і дістаньте звідти схожий на вату матеріал. Порвіть або поріжте його на дрібні шматочки.
2
Покладіть в яку-небудь ємність і невеликими порціями додавайте води (можна водопровідної). Робіть це до тих пір, поки матеріал не стане схожим на сніг і вологим. Під кінець краще зовсім зволожити з пульверизатора, т.к. є ризик переборщити і отримати в результаті мокрий, злиплий, сірий і брудний на вигляд сніг.
3
Щоб досягти кращого ефекту, помістіть масу в холодильник, але ні в якому разі не в морозилку. В останньому випадку може вийти не сніг, а білий непрозорий лід.
4
Можна створити кольоровий штучний сніг. Для цього знайдіть декілька коробочок, а потім в кожну з них налийте забарвлену воду (діамантовий зелений, буряковий сік або який-небудь інший барвник). Для більшого ефекту можна додати певні ароматичні речовини і масла, що асоціюються з яким-небудь кольором. Приміром, в зелений сніг можна додати хвойного масла, в помаранчевий - апельсинового, а в блакитний - м'ятного.
5
От і все, сніг готовий. Залишилося використовувати його за призначенням. Прикрашаючи своє житло, пам'ятайте, що штучний сніг краще класти на тарілку або яку-небудь підставку. Пускай поліакрілат натрію непогано тримає воду, він цілком може залишити вологі плями. І з цієї ж причини іноді варто кропити його водою.
Зверніть увагу
Слідкуйте за тим, щоб ніхто не їв штучний сніг.