Як зменшити витрату бензину.

Витрата палива - одна з основних витратних статей при експлуатації автомобіля і, враховуючи постійне зростання цін на бензин, найдорожча. Необхідність економії палива виникла відразу ж після того, як автомобіль став не розкішшю, а засобом пересування.
Інструкція
1
Карбюратори - агрегати для приготування робочої паливної суміші, проходили постійне удосконалення з метою зменшення витрачання бензину на різних режимах роботи двигуна. До головної дозуючої системі додавалися допоміжні: економайзер, прискорювальний насос, дросельні та повітряні заслінки. Згодом, управління всім цим господарством, довірили електроніці. Але технічний прогрес не стоїть на місці. І от, крім карбюраторних, з'явилися бензинові двигуни з інжекторної системою впорскування топліва.Кажется, що можливості економії палива повністю вичерпані. Але це не так. Деякі причини підвищеної витрати бензину залишилися, а значить залишилася можливість впливати на них.
2
Гальмівна система повинна бути відрегульована таким чином, щоб при дотриманні безпеки руху, вона не ускладнювала вільне обертання коліс автомобіля, викликаючи тим самим перевитрата палива. Система харчування повинна забезпечувати роботу двигуна на різних режимах, (готова суміш з бензину і повітря повинна відповідати кожному конкретному режиму). Як надмірно «бідна», так і надто «багата» робоча суміш буде викликати підвищений витрата палива. Початок цієї системи - горловина паливного бака, тому заправляти автомобіль бажано якісним бензином і на перевірених АЗС.Сістема запалювання забезпечує своєчасне займання горючої суміші в циліндрах двигуна. При неправильній роботі цієї системи відбувається передчасне або пізніше займання і, як наслідок, нестійка робота двигуна, яка призводить до перевитрати палива і підвищує знос всіх деталей двігателя.Сістема охолодження тримає під контролем температурний режим двигуна. При робочій температурі нижче оптимальної, відбувається неповне згоряння паливної суміші і, як наслідок, підвищена витрата бензину. При перегрів двигуна частина енергії згорілих газів йде на нагрів деталей, що також збільшує витрату топліва.Сістема мастила - правильність використання масла для двигуна (оптимальна кількість масла в заправних ємностях, його марка, відповідність температури навколишнього повітря) також впливає на зменшення витрати бензину. Так необґрунтоване використання масла з великою в'язкістю збільшує витрату топліва.От використання певного типу шин також залежить кількість споживаного бензину. Для його зменшення тиск в шинах повинен бути у верхніх межах рекомендованого для даного типу, а профіль допустимо узкій.Іспользованіе систем кондиціонування повітря, освітлювальних приладів - це додаткова стаття витрати. Тому користування ними має бути розумним і в міру необхідності.
3
Вплинути на стан дорожнього покриття, погодні умови, які також значно впливають на витрату бензину, ми, звичайно ж, не можемо, але для економії палива при виникненні непередбачених факторів (засніжена дорога, ожеледь , дощ, снігопад) потрібно добре подумати про необхідність поїздки і можливо від неї відмовитися.
4
Установка багажника, використання причепа - додаткове навантаження на автомобіль, що веде до підвищення витрати палива, тому бажано використовувати їх тільки при необхідності.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WqPjdCEH9NM
Підвищений витрата палива на «Газелі» можуть спровокувати різні чинники. Це і неякісний бензин, і певні неполадки двигуна, і неправильна манера їзди. Щоб знизити витрата пального, необхідно дотримуватися певних правил.
Інструкція
1
Перше, що необхідно запам'ятати - не "купуйтеся" на занадто дешевий бензин. Залив бак такого палива, ви, напевно, незабаром пошкодуєте. Уявна економія може значно збільшити витрата пального. До того ж, окремі вузли та агрегати прослужать значно менше.
2
Наступне правило - не використовуйте несправну машину. Навіть незначна поломка самої маленької деталі може підвищити кількість витрата уемого бензину . Виявивши якийсь дефект, відразу ж поставте машину на ремонт і усуньте несправність.
3
Для економії палива велику роль грає ваше вміння володіти правильними манерами їзди. Особливо це стосується розгону і гальмування. Рушайте з місця плавно, розгін набирайте поступово, не треба намагатися вичавити з машини все кінські сили. Уважно стежте за дорогою, щоб встигнути вчасно загальмувати.
4
Ретельно обстежте багажник. Якщо там знаходяться непотрібні предмети, краще їх прибрати. Те ж стосується і салону. Не набирайте зайвих пасажирів. Крім того, що це небезпечно і відноситься до порушень, так зайву вагу ще й збільшує витрата бензину .
5
Не вмикайте без потреби кондиціонер і не опускайте скла. Не варто кріпити на машину різні прикраси, типу спойлера. Не використовуйте занадто потужні фари, без коду без потреби двірники і габарити. Цим ви заощадите незначна кількість пального, яке з поїздки в поїздку перетвориться в кругленьку суму.
6
Використовуйте не тільки хороший бензин, але ще й високоякісні масла. З усіх пропонованих варіантів зупиніть свій вибір на синтетичних і напівсинтетичних енергозберігаючих продуктах. Вони не тільки економлять паливо, але і збільшують термін експлуатації автомобіля.
7
Чи не ганяйте на занадто високій швидкості. Так ви скоротите час поїздки, але збільшите опір руху автомобіля і, як наслідок, витрата палива. Краща швидкість для «Газелі» - 85 км.
8
Використовуйте шини відповідно до погоди. Підтримуйте рекомендований тиск повітря в шинах, це теж призводить до збільшення опору і збільшенню витрата а бензину .
9
Слідкуйте за справним станом термостата. При прогріванні дивіться за стрілкою покажчика температури. Коли вона починає підніматися, можете починати рух. Але при цьому не тисніть сильно на газ.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9BdR8JtNCQo