Як зробити мережу з двох комп'ютерів.

Іноді виникає необхідність в об'єднанні кількох комп'ютерів в мережу. Причини таких потреб можуть бути різними. Наприклад, потрібно переписати файли, або ж просто необхідно створити з'єднання між комп'ютерами.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель
Інструкція
1
Для початку необхідно упевнитися в тому, що на комп'ютерах встановлені драйвера для мережевих карт. Для цього заходимо в меню «Пуск», правою кнопкою миші натискаємо на «Мій комп'ютер», і переходимо в розділ «Властивості».
2
Тепер відкриваємо вкладку «Обладнання».
3
Переходимо в розділ «Диспетчер пристроїв».
4
Якщо бачите в списку відображення знаків питання, значить встановлені не всі компоненти. У такому випадку потрібно вставити диск з драйверами і натиснути "Оновити драйвера пристроїв». Після установки драйверів, в розділі «Мережеві підключення» з'явиться ярлик «Підключення по локальній мережі».
5
Тепер потрібно встановити кабель «кросовер». Підключивши кабель, натискаємо правою кнопкою миші на ярлик «Підключення по локальній мережі». У меню, вибираємо розділ «Властивості». На вкладці «Загальні» вибираємо «Протокол Інтернету TCP/IP» -> «Властивості».
6
Далі відзначаємо «Використовувати наступний IP-адреса». І прописуємо на першому комп'ютері IP-адреса: 192.168.0.1. Після цього маска підмережі повинна визначитися сама.
7
Прописуємо IP-адреса: 192.168.0.2 на другому комп'ютері, зберігаємо зміни. Налаштування мережі завершена.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nYM-AIEuzBU