Як зробити папку прихованою.

В основному при публічному доступі до комп'ютера з'являється потреба в прихованні певних папок від сторонніх очей. Для вирішення даного завдання існують кілька дуже простих способів.
Інструкція
1
Вибираємо потрібну нам папку і, натиснувши правою кнопкою миші, вибираємо вкладку «Властивості». Ставимо галочку навпроти напису «Прихований». Натискаємо "OK". Готово.
2
Можна скористатися трохи іншим способом. Вибравши папку , що підлягає прихованню, і натиснувши на ній правою кнопкою миші, переходимо в «Властивості». Вибираємо вкладку "Налаштування". Натискаємо на кнопку «Змінити значок». В значках вибираємо порожню клітину.
3
Знову тиснемо на цій же папці правою кнопкою миші. Вибираємо «Перейменувати».
4
Натисніть і утримуйте на клавіатурі кнопку "ALT", потім натискайте на клавіші 0160. Цифри необхідно вводити, використовуючи додаткові клавіші (розташовані в правій частині клавіатури). Відпустивши кнопку "ALT" отримуємо порожню напис. Тепер папка прихована.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wq1wIXcM8t4
Корисна порада
Щоб знову зробити папку доступною, слід зайти в «Властивості папки" -> "Вид». Змінити настройки на «Показувати приховані файли і папки».