Як зробити ромашку.

Квіти ромашки асоціюються з весною, а мереживний букетик з ромашок, зворушливих і беззахисних, викличе романтичні, світлі почуття і прикрасить будь-яке приміщення. Літня капелюшок, прикрашена штучними квітами ромашки, підійде до будь-якого сарафана.

Вам знадобиться

Шматок щільного білого і зеленого флізеліну або інший нетканій синтетичної тканини, Лоскуток тканини жовтого кольору, 5 х 5 см, Шматок картону, Нитки, ножиці, олівець і клей "Супер Момент ".

Інструкція
1

Виріжте з картону два гуртки діаметром 3 см, з шматка жовтої тканини - гурток радіусом 5 см. Візьміть голку з ниткою і Протягніть її вздовж краю гуртка, відступивши на 0,5 см. Трохи стягніть нитку, покладіть усередину утворився мішечка шматочку вати або поролону, вкладіть зверху кружок з картону і затягніть нитку. У вас вийшла серцевина майбутньої ромашки.

2

З білого матеріалу виріжте 13-15 пелюсток, що звужуються до низу, довжиною 4 см і штук 6-8 з довжиною трохи менше - 3-3, 5 см. До серцевині ромашки, знизу, підклейте спочатку коротші пелюстки, рівномірно розподіливши їх по колу. Дайте їм підсохнути і так же приклейте довші пелюсточки.

3

Виріжте з зеленого флізеліну пару-трійку довгастих зубчастих листочків і підклейте їх до пелюсткам. Після того, як клей підсохне, закріпіть пелюстки і листочки, приклеївши знизу на серцевину другий гурток з картону. Ромашка готова.

Корисні поради

Отриману ромашку можна приклеїти прямо на капелюшок, а можна наклеїти її на атласну стрічку відповідного кольору і пов'язати її на тулье капелюшки. Якщо необхідно, зробіть кілька таких ромашок, варіюючи розміри і кількість пелюсток і листочків. Серцевину ромашки можна прикрасити бісером або дрібними намистинами з штучних перлів, для того, щоб вона виглядала більш нарядно.