Як прати шкіру.

Випрати шкіру . Робити це час від часу необхідно. Оновити зовнішній вигляд виробу, не вплинувши на якість, можна як вдома, так і в умовах хімчистки.
Вам знадобиться
  • Зверніть увагу на спеціалізовані засоби для догляду за шкірою різних фактур і вичинки. Будьте уважні: склади, призначені для чистки виробів з гладкої шкіри, не можна використовувати для замші, нубуку та інших текстур.
Інструкція
1
Якщо ви зважилися почистити шкіру будинки, нам знадобляться: очищувач для шкіри (можна зустріти в різних магазинах у різних виробників), просочування, кондиціонер або звичайний гліцерин. Перш ніж приступити до процедури, виберете зручне добре освітлене місце в квартирі. Використовуйте тільки чисті губки і м'які тканини. Нанесіть трохи очищувача на оборот вироби і перевірте склад. Якщо реакції не послідувало, продовжуйте сміливо. Дійте відповідно до інструкції. Як правило, залишки засобу після втирання необхідно видалити з поверхні м'якою тканиною.
2
Чи не вдається вибратися в магазин - не впадайте у відчай. Ось декілька порад з чищення виробів зі шкіри підручними засобами. Потьмяніли рукава, зносилися місця на колінах? Потріть їх свіжою апельсинової шкіру рій. Потрібен почистити виріб з тонкої шкіри? Змішайте скипидар з молоком з розрахунку 1: 1, обробіть цим складом спочатку найбільш забруднені місця, потім весь виріб. А от якщо залисніли ділянки замшевого пальто, допоможе молоко з содою (1 чайна ложка соди на склянку). Протріть цим розчином проблемну зону, дочекайтеся висихання і скористайтеся грубою щіткою, щоб оживити природний ворс.
3
Чистка виробів зі шкіри вимагає дбайливого ставлення та уваги. Ніколи не мочіть виріб у воді і не сушіть перед агресивними джерелами тепла. Це призведе до зморщування і огрубіння полотна. І пам'ятайте, що набагато легше обробити нову шкіряну річ гліцерином перед використанням, ніж битися над її відновленням після дощу і снігу.