Як зняти кільце з пальця. набряк палець Як зняти кільце.

Дуже багато людей рано чи пізно стикаються з проблемою зняття кільця з пальця . Особливо це стосується тих людей, які вже довгий час перебувають у шлюбі. Необхідність зняти кільце з пальця виникає і з інших причин: при взаємодії з якими-небудь хімікатами, при набряканні кінцівок, за правилами техніки безпеки на робочому місці. Часто всі прикраси жінок просять зняти в пологовому будинку до початку пологів. Є кілька вірних способів зняти з пальця кільце, не зіпсувавши прикрасу.
Інструкція
1
Зняти кільце з пальця можна за допомогою звичайного мила. Його слід нанести на палець і акуратно стягувати круговими рухами кільце. За таким же принципом прикрасу можна зняти з використанням жирного крему, рослинного масла, вазеліну або рідини для миття посуду.
2
Якщо палець, з якого необхідно зняти кільце, опух, слід потримати його кілька хвилин під холодною водою. Потім всю руку потрібно підняти вгору на деякий час. Набряк поступово зійде, і кільце буде легше зняти.
3
Щоб зняти з пальця набряклість, а в результаті і зняти з нього кільце, пару днів можна попити легкі сечогінні засоби, краще у вигляді трав'яних настоїв.
4
Кільце з пальця можна зняти за допомогою скотча. Скотч слід обмотати навколо пальця від нігтя до місця, на якому знаходиться кільце, заганяючи стрічку під прикраса наскільки це можливо. Обмотаний скотчем палець слід намилити і приступати до стягання прикраси.
5
Зняти кільце з пальця допоможе старовинний безпомилковий спосіб. Для нього знадобляться лише голка і щільна шовкова нитка довжиною 1-1,5метра. Голку слід підсунути під кільце вушком вперед (до нігтя). Потім слід продернуть під кільце нитку так, щоб короткий кінець її залишався біля основи пальця . Довгу частину нитки потрібно щільно обмотати навколо пальця до нігтя, не залишаючи проміжків між рядами. Далі нитку слід взяти за короткий її кінець і гвинтоподібними рухами розмотувати. Кільце слідом за ниткою повинно без проблем зійти з пальця .
6
Якщо кільце потрібно зняти не так вже терміново, потрібно сісти на дієту, схуднути і скористатися «мильним способом» стягання прикраси з пальця .
Нерідко руки опухають, і зняти кільце не вдається. Мучитися марно, зняти його просто так не вийти. Для того щоб зняти кільце з опухлого пальця є маленькі хитрощі, які легко зробити в домашніх умовах.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб зняти кільце - мило.Нанесті трохи рідкого мила на палець і розтерти. Спробувати зняти кольцо.Вместо мила можна використовувати вазелін, крем для рук або рослинне масло.
2
За допомогою нитки та іголкі.Взять товсту лляну нитку і велику голку. Нитка протягнути в іголку.Нужно просовувати голку вушком під кільцем по підставі пальця рухаючись до ногтю.Как тільки нитка з'явилася із зворотного боку її потрібно зловити і майже повністю витянуть.Начать обмотувати ниткою палець. Як тільки палець обмотали, потрібно взяти кінчик нитки із зворотного боку, і почати розмотувати нитку, здійснюючи руху навколо пальця. Кільце має легко знятися.
3
Зняти кільце за допомогою холодної води.Опустіть палець в крижану воду і потримати п'ять мінут.По закінченню п'яти хвилин вийняти палець з води і потримати, піднявши руку вгору. Набряк повинен поступово спасти і кільце зніметься.
4
Крайній спосіб - распіліть.Еслі зняти кільце ніяк не вдається, то залишається лише один спосіб - розпиляти його. Але розпиляти кільце не так просто як здається, можна пошкодити кожу.Можно спробувати стиснути кільце плоскогубцями і спробувати його розчавити. Але робити це слід дуже обережно - можна пошкодити палец.Еслі кільце знялося, то відновити його зовнішній вигляд можна в ювелірній майстерні.
5
Якщо всі методи знімання кільця не допомогли, то слід звернутися в лікарню, можливо, вам допоможуть, призначивши діуретичні засоби щоб набряк зійшов, і можна було позбутися від кільця.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4EWNz_AQArk