Як змінити колір шкіри.

Люди завжди намагалися щось в собі змінити. У тому числі і колір шкіри. Самого приголомшуючого успіху в цій справі досяг Майкл Джексон, правда, ціною великих зусиль. А все тому, що змінити колір шкіри з темного на світлий дуже важко. Нам з вами пощастило більше - ми найчастіше ставимо перед собою протилежне завдання. І варіант тут є не один.
Інструкція
1
Найзвичніший, але не найбезпечніший спосіб зміни колір а шкіри - природне сонячне загар, який можна отримати, з'їздивши на пару тижнів в жаркі країни. Але пам'ятайте про те, що шкіру потрібно «виводити» на сонці поступово, починаючи з декількох хвилин в день в період найменшої сонячної активності, тобто вранці і ввечері. Не забувайте про сонцезахисні креми. Багато нехтують ними, щоб шкіра швидше придбала бажаний коричневий відтінок, забуваючи про те, що ці засоби захищають шкіру від шкідливого випромінювання, пропускаючи «корисні» промені.
2
Як не дивно, прекрасний стійкий загар можна отримати самої ранньої весни, коли сонце вже щосили шпарить, а сніг ще не зійшов. Відбившись від снігу, сонячні промені стають сильнішими. Слід бути обережніше - навесні теж існує небезпека згоріти, незважаючи на те, що навколо ще прохолодно. Деякі в цей період загоряють, катаючись на лижах в одному купальнику, але для цього потрібна певна мужність.
3
Однак ці способи актуальні в певний сезон. А що, якщо ви хочете змінити колір шкіри в той час року, коли сонце і не думає визирати з-за хмар? Допоможе солярій. Існує два типи солярію - вертикальний і горизонтальний. Вони мають свої особливості - в горизонтальному загар може вийти нерівним в тих місцях, де тіло притискається до апарату (куприк, лопатки). А в вертикальному ноги можуть засмагнути гірше, ніж все інше тіло. Для досягнення рівної засмаги фахівці радять чергувати загар в вертикальному і горизонтальному соляріі.Находясь в солярії, слід дотримуватися ту ж техніку безпеки, що і на сонці - починати з малого і не перебувати під лампами занадто довго. До речі, лампи в солярії мають строго певний термін служби, після цього вони стають шкідливими для шкіри. Тому завжди уточнюйте у адміністратора салону, як давно міняли лампи, і ходите тільки в перевірені салони.
4
Змінити колір шкіри можна за допомогою кремів для автозагара. Цей спосіб є більш щадним для шкіри, так як вона не отримує шкідливого випромінювання. Зараз на ринку є безліч засобів від різних виробників, вибирайте на свій смак. Радимо тільки використовувати не креми, які в більшості своїй забарвлюють шкіру нерівномірно, залишаючи плями, а спреї - вони лягають більш рівно.
5
Якщо ви хочете змінити колір шкіри оригінально і з користю для здоров'я, їжте моркву. Через якийсь час шкіра поміняє відтінок. Чи буде він вам йти, залежить від індивідуальних особливостей вашої шкіри - у когось він не відрізняється від колір а засмаги, хтось стає відверто помаранчевим. Так, пам'ятайте, - для того, щоб колір шкіри змінився, морквини потрібно з'їсти дуже багато!
6
Іноді, перезагорав або переборщивши з автозагаром, потрібно змінити колір шкіри на світліший. Тоді вам допоможе лимон (більш дієвий) або огірок (більш щадний). Протирайте ними шкіру до отримання необхідного вам відтінку.
Якщо ви час від часу переживаєте через відсутність засмаги на своїх фотографіях, ситуація поправна - додати фотографії ефект засмаглої шкіри зовсім нескладно, якщо у вас є Adobe Photoshop. За допомогою Фотошопа ви легко зможете змінити колір і відтінок шкіри людини на фотографії, використовуючи тільки кисті і режими накладення шарів. Якщо ви захочете, шкірі можна надати зовсім темний відтінок, а можна додати лише невеликий ледь помітний загар.
Інструкція
1
Відкрийте фотографію в Фотошопі , а потім в меню Layers виберіть пункт Create new layer, щоб створити новий шар. Ви побачите, як на панелі шарів крім бекграунду з'явиться новий порожній шар, на якому ви і будете працювати пензлем. Для зручності роботи збільште масштаб фотографії.
2
На панелі інструментів виберіть інструмент кисті і вкажіть темно-сірий колір на палітрі Colors, як основний відтінок, яким ви будете малювати. Зафарбуйте всі відкриті області шкіри людини, зображеного на фотографії, сірим, не залишаючи порожніх місць - зафарбуйте обличчя, шию, руки, та інші відкриті місця.
3
Збільште масштаб, щоб перевірити, чи не залишилося незакрашенних областей. Залежно від того, більш дрібні або більші деталі ви закрашуєте, вибирайте більш-менш великий розмір кисті, а також регулюйте рівень її м'якості і прозорості.
4
Забарвлюючи кордону між шкірою і контурами одягу, використовуйте жорстку кисть з рівними краями, а фарбуючи кордону між шкірою і лінією росту волосся, використовуйте м'яку напівпрозору кисть.
5
Повністю закрасивши області відкритою шкіри на фотографії, відкрийте параметр Blending mode на панелі шарів, щоб змінити режим їх змішування. Встановіть значення Linear Light. Шкіра придбає темний відтінок, але він може бути занадто яскравим і неприродним.
6
Зменшіть прозорість (Opacity) шару, на якому ви замальовували обличчя і руки людини сірим колір ом, і відрегулюйте повзунок так, щоб ефект засмаги був правдоподібним.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qgzWxusztPQ