Як зв'язати квіти гачком. Як пов'язати простий квіточку гачком.

Кожна господиня завжди прагне прикрасити будинок і оточити себе і близьких милими серцю речами. Але хтось купує аксесуари або робить на замовлення, а хтось майструє сам. До таких речей можна віднести в'язані гачком квіти. Ми розглянемо, як зробити самий нехитрий їх варіант - польова квітка ромашку.
Вам знадобиться
  • гачок №3, акрилові нитки білого і жовтого кольору
Інструкція
1
Ниткою жовтого кольору набрати ланцюжок з дванадцяти повітряних петель.Затем провязать по два стовпчики з накидом в кожну петлю попереднього ряду. Таким чином, число петель збільшиться вдвічі і вийде пишна облямівка.
2
У кожен стовпчик з накидом зробити ще по два стовпчики з накидом, при цьому вводячи гачок в задню полупетлю. Виходить, що число петель знову збільшується в два рази.
3
в'яжемо перший ряд листів. Ниткою білого кольору набрати дванадцять повітряних петель. У кожну петлю провязать стовпчик з накидом. Пропустити один стовпчик підстави і повторити всю процедуру вивязванія пелюстки. Те ж саме робити до кінця ряду.
4
Щоб зв'язати другий ряд листя, потрібно слідувати інструкції для першого пелюстки. Тільки тепер починати його слід з того стовпчики з накидом попереднього ряду, який залишається пропущеним між пелюстками першого етапу. Коли ряд буде закінчений - обрізати нитку.
5
Готовий виріб зволожити, дати висохнути і пропрасувати гарячим утюгом.Раз квіти виходять плоскі, то, відповідно, їх потрібно красиво декорувати. Для цього можна взяти будь-який квітковий горщик або навіть обрізану пляшку, залізну коробку з-під печива і т.д. Обв'язати обрану ємність за формою простими стовпчиками без накиду будь-яким кольором.
6
Набити сам горщик м'яким матеріалом, паралон або синтепоном. Потім зв'язати за формою невелику накидку. Пришити до неї квіти в художньому порядку і покласти зверху на матеріал, яким набита емкость.Так, ці прості грузнемо квіти тішитимуть вас цілий рік. Адже вони залишаються «живими» і квітучими завжди!
Зверніть увагу
В'язання квітів гачком: майстер-клас, підготовчий етап. Все, що нам знадобиться, - це гачок і нитки. Ви можете використовувати залишки ниток різного кольору і будь-якої фактури. Такі невеликі квіточки вже знадобляться вам для виробів з дітьми. Наприклад, можна зробити листівки з використанням в'язаних квітів. Можна трохи ускладнити завдання і пов'язати двошаровий квітка.
Корисна порада
Такі в'язані квіти можна використовувати окремо або формувати з них квіткові букети. З них можна робити брошки, гумки для волосся або просто пришивати на одяг. На виготовлення в'язаних квітів вам знадобитися залишки пряжі різних відтінків, гачок по товщині пряжі, голка з ниткою. Також на схемі ви знайдете схему в'язання листочка і тесемочки, якими можна прикрасити готовий пов'язаний квітка.
Влітку на пляжі, мабуть, не обійтися без трьох речей: красивого купальника, місткою сумки і, звичайно, панами, щоб не напекло голову. Таку капелюшок можна зшити, зв'язати спицями, однак набагато простіше і красивіше зробити її за допомогою гачка. Часу на це заняття знадобиться зовсім небагато, а результат не змусить себе чекати.
Вам знадобиться
  • 100 г бавовняної пряжі середньої товщини, гачок №3,5
Інструкція
1
Для того щоб зв'язати панаму гачком, вам потрібно вміти в'язати повітряні петлі, стовпчик без накиду, соедінітельгний стовпчик і «рачій крок». Щоб вийшла повітряна петля, введіть гачок в першу петлю, накиньте на нього нитку і протягніть через петлю. Для стовпчика без накиду введіть гачок за задню петлю попереднього ряду і витягніть нову петлю, захопіть нитку і пров'яжіть дві петлі разом. З'єднувальний солбік в'яжіть так. Введіть гачок в петлю ланцюжка, захопіть нитку і протягніть її через петлю ланцюжка і петлю на гачку. В'яжіть «рачій крок» також, як і стовпчик без накиду, але в зворотному напрямку, зліва направо.
2
Починайте в'язати з верхівки. Зв'яжіть ланцюжок з чотирьох повітряних петель. Зімкніть її одним з'єднувальним стовпчиком в кільце. Далі в'яжіть коло стовпчиками без накиду, приблизно дев'ять рядів. З дев'ятого по вісімнадцятий ряд в'яжіть без надбавок. Одержаний ковпачок, приміряйте на голову, щоб зв'язати до необхідної глибини капелюшки.
3
Для полів виконайте додавання наступним чином: одна повітряна петля підйому, 35 стовпчиків без накиду за задню полупетлю, потім додайте одну петлю (два стовпчики без накиду за задню полупетлю з однієї петлі попереднього ряду). Далі пров'яжіть ще 35 стовпчиків без накиду, потім один з'єднувальний стовпчик. В результаті вийде 74 петлі.
4
У наступному ряду прибавки робіть через кожні п'ять стовпчиків. Тобто пров'яжіть одну повітряну петлю підйому, потім п'ять стовпчиків без накиду і додайте одну петлю, повторіть одинадцять разів. У вас повинно вийти 86 петель. Наступний ряд в'яжіть без додатків. А далі зробіть прибавки через кожні чотири петлі. Ряд без додатків і останній ряд пров'яжіть «рачьім кроком». Ваша панама готова. Прикрасьте її вишивкою з бісеру або стеклярусу. Пришийте різнокольорові гудзики або квітка, пов'язаний гачком.
5
Зволожите готову панаму , і дайте їй висохнути. У випадку якщо ви зв'язали капелюшок з тонких ниток, їй можна надати форму, накрохмалити. Для цього розведіть столову ложку крохмалю в стакані води, додайте ще стільки води, щоб рідина закривала виріб. Покладіть в неї свою панамку і потримайте кілька хвилин. Надіньте вологу річ на форму (наприклад, трилітрову банку) і дайте висохнути.
Корисна порада
Панаму можна пов'язати будь-яким ажурним візерунком, скориставшись для цього придатною схемою.