Як зробити саморобку у вигляді ялинки.

Новий рік - найулюбленіше свято більшості дорослих і дітей усього світу. В цей час прийнято прикрашати квартиру гірляндами, мішурою, різними фігурками, що символізують це чудове торжество. Звичайно ж, головний атрибут будь-якого Нового року - це красиво вбрана ялинка. Вона може бути як штучної, так і справжньою. Ставлять новорічну ялинку на саме видне місце в кімнаті. Крім великої, головної ялинки, житло можна прикрасити маленькими ялинками, зробленими своїми руками з підручних матеріалів.
Інструкція
1
Один з варіантів виготовлення новорічної ялинки своїми руками досить простий. З картону слід вирізати силует ялинки. Далі фігурку потрібно зафарбувати зеленим кольором. З кольорового паперу потрібно вирізати невелику зірку і різнокольорові кульки. Зірку слід наклеїти на вершину ялинки, а кульки розкидати по всій її фігурі. Дуже оригінально виглядатиме ялинка, зроблена за таким же принципом з фетру або повсті.
2
Зовсім нескладно зробити новорічну ялинку з паперових конусів. Для цього з зеленого паперу слід вирізати 3-4 кола різної величини. Від середини кожного з них потрібно вирізати трикутну частину. Тепер з вийшов фігур слід зробити конуси і надіти їх один на одного, попередньо змастивши верхівки клеєм. Далі з кольорового паперу і фольги слід вирізати прикраси для ялинки, які необхідно прикріпити до поделке за допомогою клею.
3
Дуже оригінально виглядає саморобна ялинка із звичайних макаронів. Спершу слід зробити паперовий конус-основу. Починаючи з нижньої частини конуса на рідкі цвяхи по окружності потрібно приклеювати макарони. Так слід робити до самої верхівки конуса. Тепер вийшла ялинку можна розфарбувати в будь-який колір.
4
За принципом виготовлення ялинки з макаронів можна зробити і ялинку з шишок. Для цього, на паперовий конус-основу знизу вгору на рідкі цвяхи слід приклеювати справжні соснові та ялинові шишки. Порожні проміжки на конусі можна заповнити штучними ялиновими гілочками або мішурою.
5
І дорослий, і дитина зможе зробити ялинку з паперу. Для цього слід вирізати з зеленого паперу 4 однакові фігури ялинки. Їх потрібно зігнути навпіл і склеїти між собою. На верхівку вироби можна надіти конус з червоної або жовтої папери. Ялинка готова. Тепер її потрібно прикрасити кольоровими паперовими кульками, блискітками, мішурою.