Як змінити дозвіл файлу.

Параметр « дозвіл » для графічного файлу тісно пов'язаний з його якістю, він вказує, скільки елементів зображення, інформаційних одиниць, припадає на одиницю довжини або площі даної картинки . Чим їх більше, тим різкіше буде зображення. Для того щоб правильно підібрати оптимальне співвідношення дозволу і фізичного розміру зображення, виведеного на друк, потрібно змінити дозвіл файлу. Його низьке значення призведе до мозаїчності картинки, а високе - до надлишкового технологічному напрузі.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно поміняти дозвіл файлу зображення, яке виводиться на екран, то запустите редактор графічних зображень, наприклад, Adobe Photoshop, відкрийте шукане зображення і на головній панелі, яка розташована зверху, натисніть «Зображення» -> «Розмір зображення». У вікні відзначте прапорцем «Зберігати пропорції» і в полі «Дозвіл» напишіть значення 72. Натисніть на кнопку «ОК».
2
Якщо необхідно відкоригувати дозвіл для виводу на друк, то, завантаживши зображення, в цьому ж вікні «Розмір зображення» виберіть одиниці виміру розмірів виведеної на друк твердої копії - (дюйми, сантиметри) і зміните дозвіл на те, яке необхідно.
Корисна порада
Чим більше значення дозволу зображення ви будете задавати, тим менше буде його фізичний розмір при виводе.Для того щоб зіставити фізичний розмір зображення з розміром листа паперу на який воно буде виводитися, підключіть необхідне друкувальний пристрій і в меню «Файл» виберіть пункт «Друк з переглядом», при необхідності, відкоригуйте розміри картинки. Для того відображення зображення на екрані монітора достатньо дозволу 72 dpi, для отримання якісного відбитка на принтері або плоттері - 150-200 dpi. Якщо картинка буде виводитися на фотекспонірующем влаштуванні, то необхідний дозвіл - 200-300 dpi.