Як зняти квартиру без посередників.

Ви зважилися жити, наприклад, окремо від батьків і тепер вам, звичайно, буде потрібно житло. І одразу ж перед вами постає питання, як не потрапити на гачок посередників , що публікують величезну кількість оголошень про оренду житла в газетах, журналах і сайтах мережі інтернет. Перехитрити систему і знайти квартиру від господаря - завдання не з простих.
Інструкція
1
Спробуйте прорахувати середньо ринкову вартість квартири з бажаною площею. Для цього підсумуйте вартість згідно першим десяти пропозиціям і розділіть отриману цифру на їх кількість. На отриману вартість можна орієнтуватися в подальшому пошуку. Зверніть увагу на пропозиції зняти житло в престижному районі міста за "півкопійки". Такі оголошення в якості "підсудний качки" використовують агенти. Відгукнулися на неймовірно низьку ціну цікавої квартири, напевно, погодяться подивитися пару-трійку тих, які дійсно є в базі співробітника агентства.
2
Зверніть увагу на номери телефонів: в кожному випуску газети можуть зустрітися кілька оголошень з різними адресами, але однаковою підписом. Агенти нерідко використовують одну і ту ж контактну інформацію - трохи уваги, і ви вже у мети. Якщо ви обдзвонили десяток-другий номерів і знайшли житло від господаря, бажаючого здати його в оренду порядній мешканцеві. Не забудьте, що добропорядний власник, як і майбутній мешканець, повинні неодмінно укласти договір про оренду власності. Цей простий юридично законний крок допоможе захистити вас від небажаних обставин, як то: дострокове виселення, безпідставне збільшення плати та багато іншого. Скласти договір можна як у нотаріуса, так і самостійно, заздалегідь ознайомившись з законодавством.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WSIhnAJTIFM