Як змінити екран вітання. поставити музичне вітання на windows 7.

У боротьбі з одноманітністю людина ніколи не думав здаватися і як і раніше впевнено утримує лінію фронту. Як підтвердження тому - безмежна Поліморф в одязі, різноплановість музичних стилів або навіть графіті на стінах сірих багатоповерхівок. У комп'ютерників теж немало способів урізноманітнити своє перебування за монітором, наприклад, змінити екран вітання на більш симпатичний. У цій статті ми розповімо вам, як це зробити за допомогою редактора реєстру на прикладі ОС Windows Seven.
Інструкція
1
Знайдіть картинку з розширенням *.jpg" обсягом не більше 256 кілобайт, дозвіл якої одно вирішенню на вашому екран е.
2
Натисніть «Пуск», введіть в пошуку «regedit», а потім натисніть «Введення». Після цього відкриється редактор реєстру. Відкрийте в ньому директорію HKEY_LOCAL_MACHINE> SOFTWARE> Microsoft> Windows> CurrentVersion> Authentication> LogonUI> Background. В цьому розділі знаходяться параметри, якими регулюється екран вітання.
3
У правій частині редактора відобразиться вміст папки Background. Можливо, там вже буде файл OEMBackground, але якщо ні, необхідно її створити. Натисніть в правій частині правою кнопкою миші, виберіть пункт «Створити», а потім «Параметр DWORD (32 біти)». Дайте новоствореному параметру назва OEMBackground, відкрийте його і надайте значення «1».
4
Перейменуйте раніше знайдений малюнок на backgroundDefault.jpg". Помістіть його в директорію C: WindowsSystem32oobeinfo? Ackgrounds. Якщо папки info і backgrounds відсутні, їх необхідно створити.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9hE5d1DKuew
Корисна порада
Є й інший варіант встановити екран завантаження, який спрощує всі перераховані вище дії: використовувати утиліту Windows 7 LogonUI Changer. Вона автоматично включає через реєстр необхідну політику, налаштовує дозвіл картинки відповідно до дозволу монітора (чи як вказано користувачем) і визначає картинку в потрібну папку. Утиліта запускається під обліковим записом адміністратора.