Як зробити паззл.

У вісімнадцятому столітті пазли придумали як навчальний посібник з географії. Поступово, аристократія стала збирати їх і у вільний час. У наші дні, мабуть, немає жодної людини, яка б хоч раз в житті не збирав паззл. Всі чудово знають, яке це захоплююче заняття. Між тим збирати можна не тільки покупні картинки, але і створювати свої власні. Як? Спробуємо розібратися далі.
Інструкція
1
Звичайно, найбільш зручним є традиційний картонний варіант пазлів, але в наш вік комп'ютерних технологій не обійшлося і без створення електронної версії цих головоломок. Для збору і створення картинок з обривків зображень існують спеціальні он-лайн сервіси та програми.
2
Щоб створити свій паззл в першому варіанті (он-лайн), виберіть для початку ту картинку, яка і буде, власне, порізана на шматочки. Потім шукаєте на сайті розділ «Створити свій пазл».
3
Відкриваєте фотографію в спеціально відведеному полі, вводите назву свого пазла і натискаєте кнопку «додати». Через кілька хвилин в загальному каталозі, доступних користувачам зображень з'являється і ваша картинка розміром 3x3.
4
Якщо ж ви вирішили створити паззл за допомогою відповідної програми, то необхідно спочатку завантажити її на свій комп'ютер і встановити. У цьому вам допоможе «Майстер установки програм», який є на кожному комп'ютері.
5
Потім завантажуєте обрану заздалегідь картинку або фотографію в програму. Активуєте плагін. Вибираєте фільтр «Pazzle». Після чого в меню налаштувань, робите ті, що вам до вподоби. Після всіх маніпуляцій, через хвилину, з'являється якісний паззл.
6
Збирати ці диво-головоломки можна як власне на комп'ютері, так і роздрукувати на щільному папері за допомогою кольорового принтера. В наслідок останніх маніпуляцій, можна отримати гарний, корисний (оскільки пазли є хорошим тренажером для логічного мислення, уваги і пам'яті) і легкий у виконанні подарунок для друга або дитини.
Зверніть увагу
Для створення пазлів он-лайн, на більшості сайтів необхідна реєстрація.