Як поєднати фотографії в фотошопі. суміщення фотографій в фотошопі.

Поєднати дві і більше фотографій в фотошопі не складно. Крім того, вийшло зображення можна потім використати як основу для плаката або колажу.
Вам знадобиться
  • Програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Для того щоб склеїти дві фотографії існує декілька способів. Відкрийте в фотошопі фотографії, які хочете поєднати. Спочатку кожна з них буде в своєму вікні. Клікніть правою кнопкою миші по одній з фотографій, клацніть в меню пункт Duplicate Layer. У діалоговому вікні виберіть зі списку документ з другої фотографією.
2
За допомогою інструменту Move Tool розмістіть фотографії на одному рівні. Поєднайте їх згідно своєю задумом.
3
Активізуйте верхній шар, якшо по ньому в палітрі Layers. Після цього створіть маску цього шару, якшо по іконці Add Layer Mask. Для того щоб було легше визначити довжину градієнта для маски шару, посуньте верхній шар трохи вниз за допомогою інструменту Move Tool. Виберіть інструмент Gradient Tool, поставте такі значення: заливка градієнта - Linear Gradient, Mode - Normal, Opacity - 100%. Клікніть по краю верхньої фотографії, затисніть Shift, проведіть горизонтальну лінію від початку верхньої фотографії до кінця нижньої. Під градієнтом повинні опинитися ті ділянки фотографій, які накладаються один на одного. Якщо ви хочете, щоб зона накладення фотографій один на одного була більш різкою, то зробіть градієнт більш коротким.
4
Поєднайте фотографії на одному рівні, піднявши верхню.
5
Якщо потрібно, за допомогою Eraser Tool зітріть ще якісь елементи фотографій в зоні переходу однієї в іншу.
6
Для того щоб підігнати колірну гамму однієї фотографії під іншу, активуйте той шар, кольори якого ви хочете змінити. Виконайте команду Image - Adjustments - Match Color. У діалоговому вікні зі списку виберіть той шар, кольори якого хочете взяти за основу. Переміщаючи повзунки можна редагувати результат.
7
В кінці ви можете склеїти шари, але це необов'язкова команда.