Як намалювати людини-павука. Як намалювати нову людину павука.

Людина-павук є, мабуть, одні з найбільш пам'ятних мультиплікаційних персонажів. І дуже багато любителів мультфільмів напевно замислювалися, наскільки складно буде його намалювати. На ділі ж це не являє собою ніякої складності, а потрібно всього лише п'ять кроків для отримання якісного його зображення.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу
  • - графітовий олівець
  • - ластик
Інструкція
1
Для початку необхідно намалювати особливу заготовку для фігури людини- павука у вигляді трапецієподібних і овальних фігур. Цими фігурами, відповідно, і будуть частини його тіла. Потрібно звернути особливу увагу, що починати малювати слід з голови, щоб надалі не помилитися в інших пропорціях.
2
Далі починається промальовування його голови з позначення очей, а потім - м'язів. Потім більш детально промальовувалися біцепси і трицепси, як би накладаються на попередньо намальовані овали. Пальці ж промальовувалися тільки після того, як позначені всі м'язи рук. Також послідовно позначається корпус його тіла.
3
Після рук і корпусу промальовувалися ноги таким же "обрісовочним" способом. Спочатку вимальовуються овали, а потім малюються ступні. Далі всередині позначених форм можна намалювати ікри і ретельніше промальовувати м'язи ніг.
4
Тепер можна позначити сіточку на костюмі, знову таки починаючи з голови. Далі позначається символ людини- павука на його костюмі.
5
І в ув'язненні павутинка позначається на руках і ступнях, лінійно підкреслюючи рельєф м'язів. Тепер можна акуратно стирати непотрібні лінії, а саме лінії, що залишилися від первісної заготовки.
Зверніть увагу
Олівець для малювання слід вибирати не дуже твердий, так як він досить погано піддається стиранню.
Корисна порада
Орієнтуючись на картинки-посібники, слід копіювати пропорції спочатку малих форм, а потім орієнтуватися на лінії всередині них. Таким чином, чим точніше будуть позначені початкові пропорції, тим легше буде правильно завершити малюнок.